Klimatyzacja w domu

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
lowestą

Klimatyzacja w domu

Post autor: lowestą »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://klimatyzacje-24.pl
TeodorŚwieszek

Re: Klimatyzacja w domu

Post autor: TeodorŚwieszek »

Moim zdaniem od kilku dobrych lat mamy tak zjadliwe lato, że bez klimatyzacji w domu czy zakładzie pracy nie da się wytrzymać. Ja taka klimatyzację mam od firmy https://www.acs-klimatyzacja.pl/. Firma zamontowała klimatyzator szybko i sprawnie i teraz gorące lato nam nie straszne.
MagdaŚ

Re: Klimatyzacja w domu

Post autor: MagdaŚ »

Klima w domu to już nie żaden luksus a konieczność zwłaszcza w lato. Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://comforthouse.eu/oferta/klimatyzacja bo ja własnie u nich zamawiałam montaż klimatyzacji.
mała

Re: Klimatyzacja w domu

Post autor: mała »

Jasne że się opłaca, nie musisz się pocić i topić w własnym domu. Sam planuje zakup i montaż. Na stronie https://clima.com.pl/ znalazłem naprawdę interesujące oferty na klimatyzator w bardzo dobrej cenie. Chyba właśnie tutaj dokonam zakupu. Co uważacie o tej firmie? Ktokolwiek z Was korzystał i mógłby się jakoś odnieść? Byłbym wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich.
miłosz

Re: Klimatyzacja w domu

Post autor: miłosz »

Moim zdaniem klimatyzacja w domu, czy w mieszkaniu, naprawde super sie sprawdza. jak lato upalne, to klima jest wybawieniem :) nam panowie z Levady ogarniali temat :) bardzo rzetelna firma
ODPOWIEDZ