Karta paliwowa dla biznesu

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 81
Rejestracja: 22 lip 2019, 20:46

Karta paliwowa dla biznesu

Post autor: vojtas »

Witam. Faktur ze stacji benzynowych zbiera się coraz więcej, w dodatku zauważyłem, że pracownicy coraz częściej tankują służbowe auta na potrzeby prywatnych wyjazdów. Koniecznie muszę coś z tym zrobić- pozbyć się nadużyć i tej sterty papierów. Ze strony https://www.flotex.pl/ dowiedziałem się, że karty paliwowe mogą skutecznie rozwiązać te problemy, a w dodatku zaoszczędzę jeszcze na paliwie, jako że płacąc taką kartą otrzymuje się na określonych stacjach benzynowych zniżki. Używacie takich kart w swoich firmach? Jeśli tak, to czy zdają egzamin ?
Awatar użytkownika
Panna54
Posty: 60
Rejestracja: 17 maja 2019, 19:54

Re: Karta paliwowa dla biznesu

Post autor: Panna54 »

Praktycznie każda firma potrzebuje mieć na stanie samochód do dyspozycji więc i takie karty paliwowe są potrzebne. A obecnie sporo firm zamiast kupować samochód albo brać w leasing wynajmuje samochód na dłuższy czas - https://www.fleetcorp.pl/dlugoterminowy/. Wtedy praktycznie nie trzeba się o nic martwić, bo wypożyczalnia zapewnia samochód zgodnie z indywidualnymi wymaganiami co do modelu oraz dodatkowego wyposażenia jak monitoring trasy lub przebiegu.
Awatar użytkownika
Konwalia54
Posty: 46
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:23

Re: Karta paliwowa dla biznesu

Post autor: Konwalia54 »

Takie karty paliwowe to bardzo wygodna opcja dla pracowników, bo nie muszą kupować paliwa za swoją gotówkę. Dodatkowo w przypadku gdy firma musi posiadać na stanie samochody to najkorzystniejszy będzie leasing na nowy samochód - https://www.leason.pl/ Wtedy nie trzeba od razu wykładać na raz dużej ilości gotówki, a jedynie spłacać dogodne raty. Do tego leasing nie obniża zdolności kredytowej, więc nie będzie sprawiał problemów gdyby firma potrzebowała dodatkowej gotówki od banku.
Awatar użytkownika
Porion77
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2019, 11:08

Re: Karta paliwowa dla biznesu

Post autor: Porion77 »

Ważnym kosztem jest paliwo. Flota z porządnym paliwem to cenna rzecz. Warto skorzystać ze sprawdzonego dostawcy paliw. W tym wypadku polecam firmę https://el-bopaliwa.pl/. Dobra oferta i konkretna obsługa.
ODPOWIEDZ