Jak sprawnie zarządzać firmą?

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
aska
Posty: 160
Rejestracja: 28 cze 2019, 13:44

Jak sprawnie zarządzać firmą?

Post autor: aska »

Tak jak w tytule.
Awatar użytkownika
molka
Posty: 166
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:53

Re: Jak sprawnie zarządzać firmą?

Post autor: molka »

Jest wiele sposobów, ale moim zdaniem słuszną metodą jest grywalizacja. Pomoże między innymi ukierunkować działań pracowników na określony cel. Jeśli nie wiesz o co chodzi w grywalizacji, to polecam Ci przeczytać ten artykuł http://adnext.pl/onas/grywalizacja-w-ma ... lnosciowe/ - tam jest wszystko super opisane i wyjaśnione.
Awatar użytkownika
Bzik
Posty: 96
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:40

Re: Jak sprawnie zarządzać firmą?

Post autor: Bzik »

czuwać z każdej strony i nie wierzyć nikomu z pracowników na słowo
Awatar użytkownika
sneaky
Posty: 76
Rejestracja: 16 sty 2020, 23:06

Re: Jak sprawnie zarządzać firmą?

Post autor: sneaky »

Rywalizacja, to jedna z metod promocji. Ne jest to metoda zarządzania firmą. Nie nadaje się również jako ogólna strategia. Możesz wspomagać zarządzanie firma przy użyciu różnych aplikacji, np takich do wsparcia rekrutacji https://www.hrlink.pl/
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 243
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Re: Jak sprawnie zarządzać firmą?

Post autor: ArekWicz »

W przypadku kiedy jednak będziecie potrzebowali wsparcia w zakresie zarządzania projektami to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę szkoleniową przygotowaną przez https://www.mtdc.pl/zarzadzanie-projektami z których będziecie mogli wyciągnąć dużo konkretnej wiedzy i wskazówek jak skutecznie pracować i do tego zarządzać poszczególnymi dużymi projektami i możliwościami pracowników. Warto poszerzać swoje umiejętności i jak najlepiej sprawdzać się w swoim zawodzie.
PiotrEś

Re: Jak sprawnie zarządzać firmą?

Post autor: PiotrEś »

To na pewno nie jest proste zadanie i wymaga dużo uwagi jeżeli chodzi o skuteczne zarządzanie firmą na większa skalę. Przede wszystkim jeżeli nie macie odpowiedniego doświadczenia i umiejętności w tym zakresie to warto postawić na dobrych specjalistów z branży i tutaj jak najbardziej warto wymienić w mojej ocenie https://enterpriseadvisors.pl/ którzy mają rozbudowany zakres działań oraz możliwości wsparcia m.in umiejętności badania potrzeb klienta, czy budowaniu atrakcyjnej oferty firmy. Trzymam kciuki i oczywiście dajcie znać, czy w końcu wszystko przy takim wsparciu idzie po Waszej myśli.
Violuś

Re: Jak sprawnie zarządzać firmą?

Post autor: Violuś »

W uproszczeniu, miarą efektywności zarządzania firmą jest osiągnięty sukces firmy - najczęściej sukces finansowy. Trzeba poznać wiele aspektów działalności firm by z tematem sobie poradzić.Jest jedna płaszczyzna, raczej niedoceniana przez pracodawców. Mowa o komunikacji między ludźmi wewnątrz organizacji. Nieefektywna komunikacja potrafi generować duże straty .Jak temu zapobiec? - Poczytajcie na ten jakże ważny temat - https://publicrelations.pl/nieefektywna ... commplace/ a dowiecie się ,że audyt informacyjny powinien usprawnić komunikację w firmie.
ODPOWIEDZ