Jak otworzyć biznes internetowy

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
klenonek

Jak otworzyć biznes internetowy

Post autor: klenonek »

Cześć wszystkim. Od jakiegoś czasu rozmyślam nad handlowaniem w Internecie, a także poszukuję porad o tym, w jaki sposób rozpocząć oraz jak otworzyć sklep internetowy. Mam już jeden projekt na handel, raczej okej, tylko wciąż się zastanawiam. Myślicie, że powinnam się zdecydować? Jestem wdzięczna za odpowiedzi, bo to początek jak zaczynam analizować cały ten plan, a właśnie tę stronę pokazali mi znajomi. Szukałam w Internecie i oceny mają bardzo dobre, tylko chcę się jeszcze trochę dowiedzieć, bo jednak założenie swojego sklepu to duży krok. Ktoś używa oraz zechce trochę powiedzieć? Dziękuję za komentarze.
Awatar użytkownika
molka
Posty: 224
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:53

Re: Jak otworzyć biznes internetowy

Post autor: molka »

Na pewno podejmiesz odpowiednią decyzję. Pamietaj jednak o księgowości - musi być ona prowadzona bardzo rzetelnie. Dlatego dobrze byloby podjąć współpracę z aforti ac. Jest to firma, na której można w pełni polegac.
julkaa

Re: Jak otworzyć biznes internetowy

Post autor: julkaa »

Co sądzicie o takiej opcji jak poleasingowe maszyny rolnicze ? Właśnie nie tak dawno natrafiłam na tą stronę i widziałam, że co do leasingu to sprawy tutaj załatwiane są bardzo profesjonalnie
ODPOWIEDZ