Impreza firmowa

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
Mania
Posty: 49
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:08

Impreza firmowa

Post autor: Mania »

W planach mamy w tym roku jeszcze impreze firmową i zastanawiamy sie nad miejscem. Wiele osób proponuje nam CulinaryOn . To studio kulinarne z tego co czytałam oferuje ciekawe pomysły na takie właśnie imprezy. Wy słyszeliście już o tym kulinarnym studiu ?
Awatar użytkownika
aska
Posty: 160
Rejestracja: 28 cze 2019, 13:44

Re: Impreza firmowa

Post autor: aska »

Ja lubię, gdy na imprezach firmowych jest element zaskoczenia. Pracownicy lubią ciekawe atrakcje, które na długo zapadają w pamięci. To może być np. ścianka wspinaczkowa, gokarty, paintball, gry i wiele innych. To zależy od Twojego pomysłu. A jeśli chodzi o paintball, to najlepszy na jakim byłam organizuje firma https://paintball-rybnik.pl/ z Rybnika.
Awatar użytkownika
Chass
Posty: 69
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:11

Re: Impreza firmowa

Post autor: Chass »

Moja firma zorganizowała coś takiego tutaj http://www.rajskagora.pl/firmowe . Bawiłem się przednio, i świetnie zintegrowaliśmy się razem z pracownikami. A to jest właśnie naprawdę ważne. Również sam szef świetnie się bawił. Na pewno tam jeszcze wrócimy, bo wrażenia są niezapomniane. Nie ma lepszego miejsca do tego typu imprez.
Dusza jej zapalała się i gasła w samotności, miotała się jak ptak w klatce, choć klatki nie było.
Awatar użytkownika
Faure54
Posty: 18
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:23

Re: Impreza firmowa

Post autor: Faure54 »

Najlepiej jest połączyć biznes z ciekawymi wyjazdami. Zajrzyjcie sobie do oferty Bissole, organizują wszystko od A do Z
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Re: Impreza firmowa

Post autor: Trompka11 »

Moim zdaniem imprezy firmowe zorganizowane w sposób aktywny to świetne rozwiązanie. Przecież decydując się chociażby na paintball w https://paintball-rybnik.pl/ możecie o wiele bardziej poprawić atmosferę wewnątrz firmy. Pomyślcie nad tym dobrze, bo temat ma duży sens.
Awatar użytkownika
Panna54
Posty: 60
Rejestracja: 17 maja 2019, 19:54

Re: Impreza firmowa

Post autor: Panna54 »

Organizacja imprezy firmowej to nie lada zadanie. Ale to wcale nie musi być jakieś wyszukane miejsce. Wystarczy zapewnić salę z dobrym jedzeniem oraz muzyką. Niezbędne sprzęty i akcesoria nagłaśniające można znaleźć w internecie i przydadzą się na kolejne imprezy (monacor sph 200ctc). Na takiej imprezie ludzie przede wszystkim chcą nieco pogadać i potańczyć, żeby się jak najlepiej wyluzować.
Awatar użytkownika
mkoP
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2019, 19:51

Re: Impreza firmowa

Post autor: mkoP »

Najlepiej zarezerwować jakąś wygodną (adekwatną wielkościowo do liczby osób uczestniczących w imprezie) salkę i osobno zamówić catering. A najlepszy catering na tego typu eventy dostaniecie w http://jbcatering.pl/ - absolutnie ich polecam, bo miałam okazję z nimi współpracować już przy niejednej imprezie. Jedzonko jest zawsze świeże i odpowiednio przygotowane oraz podane.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Impreza firmowa

Post autor: mczay »

Skoro chcesz zorganizować imprezę firmową, najlepiej będzie jeśli skorzystasz z cateringu. Czy już wiesz, w jakim mieście odbędzie się impreza? Jeśli w Warszawie bądź okolicach, proponowałbym Ci rozważyć skorzystanie z oferty tej restauracji: https://naskrajnej.pl/catering
Awatar użytkownika
Mosia
Posty: 223
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: Impreza firmowa

Post autor: Mosia »

A myśleliście może zeby zorganizować taką imprezę kostiumową? Teraz mamy karnawał więc myślę ,że taka impreza byłaby jak najbardziej na czasie . Co ciekawe takie stroje karnawałowe dla dorosłych można wypożyczyć za dobrą cenę
Awatar użytkownika
Natalex
Posty: 98
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:50

Re: Impreza firmowa

Post autor: Natalex »

Nie słyszałam o tym miejscu, ale na Waszym miejscu zrezygnowałabym ze studia, tylko wynajęła jakąś miłą salę i zamówiła po prostu dobry catering https://dietly.pl/catering-dietetyczny/gdansk . Teraz zdrowe jedzenie jest bardzo na czasie i mam przeczucie, że wszyscy byliby zadowoleni i czuli się lepiej niż po ciężkostrawnych daniach. Do tego jakaś lekka muzyka i można wspaniale spędzić czas na integracji.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 19
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Impreza firmowa

Post autor: ectatend »

Jestem zadowolona z warsztatów kulinarnych od tej firmy: https://wuk.com.pl/ . Polecam zdecydowanie na ciekawy wypad firmowy :)
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: Impreza firmowa

Post autor: neverland »

Impreza - zarówno firmowa jak i towarzyska, często wiąże się ze spożywaniem alkoholu, a potem z cierpieniem na następny dzień. Tutaj https://ktomalek.pl/blog/detoks-po-impr ... olem/w-953 możecie znaleźć pomocny artykuł mówiący o tym jak błyskawicznie postawić się na nogi
Awatar użytkownika
GrzymskiTo
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2020, 23:28

Re: Impreza firmowa

Post autor: GrzymskiTo »

Nie ma dobrej imprezy firmowej bez dobrego jedzenia i nie ma dobrego jedzenia bez wysokiej jakości produktów i rozpatrując dobry posiłek jako zdrowy..nie ma dobrego posiłku bez odpowiedniej kompozycji mikro i makro składników :) Z reguły w przypadku imprezy firmowej mówimy o przynajmniej 6-10 osobach a więc trzeba trochę tego jedzenia przygotować. Świetnym rozwiązaniem jest wtedy catering dietetyczny Gdańsk (https://ntfy.pl/miasto/gdansk).

informacje o świętej weronice
Awatar użytkownika
Kitku
Posty: 101
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:54

Re: Impreza firmowa

Post autor: Kitku »

Organizujesz urodziny, wieczór kawalerski lub po prostu przyjęcie dla znajomych? W takim razie wypadałoby aby każdy gość czuł się dobrze i spędził ciekawy wieczór. W takim razie najlepszą propozycją będą Hostessy https://www.fordanserki.eu i rozmowa w miłym towarzystwie oferowane przez fordanserki, które dokładnie wiedzą jak sprawić aby przyjęcie było udane
Awatar użytkownika
kawior
Posty: 32
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:04

Re: Impreza firmowa

Post autor: kawior »

Moja impreza firmowa odbyła się w małym męskim gronie, więc wybraliśmy klubu rasputin https://rasputinclub.pl/ . To był świetny wybór, bo bawiliśmy się do białego rana, w otoczeniu pięknych kobiet, przy wybornym alkoholu. Nie ma też co się bać płatności kartą, bo za każdym razem miałem potwierdzenie płatności.
guciaa

Re: Impreza firmowa

Post autor: guciaa »

Grunt to wybrać też odpowiednie miejsce na taką okoliczność. A z tego co ja słyszałam, to klub bilardowy Diament w Krakowie ma być bardzo atrakcyjnym miejscem. Ponoć tam jest 16. profesjonalnych stołów bilardowych, świetny panuje tam klimat i obsługa jest profesjonalna. Może warto więc pomyśleć o tej opcji.
ODPOWIEDZ