hydraulika siłowa

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
luśka

hydraulika siłowa

Post autor: luśka »

Szukam dobrego serwisu takich urządzeń, doradzicie? Mamy awarię w firmie która generuje przestój, potrzebny ktoś na już!
Awatar użytkownika
finka
Posty: 114
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:55

Re: hydraulika siłowa

Post autor: finka »

Mogę polecić ten https://www.martech-hs.pl/mobilny-serwis-24h/ mobilny serwis który u nas też naprawiał usterkę, panowie dojeżdżają do klienta i na miejscu naprawiają usterki co jest wygodne dla klienta i można liczyć na szybkie usuwanie awarii
Mikuś

Re: hydraulika siłowa

Post autor: Mikuś »

Jeśli prowadzisz taki zakład, to wiadomo, że potrzebujesz specjalistycznych stołów, czy regałów. Jeśli tak to polecam zajrzeć do sklepu https://metalfactor.pl/. Znajdziesz tam całe wyposażenie dla swojej firmy. Ja tam kupiłam dużo rzeczy i jestem zadowolona z jakości, regały są bardzo stabilne i nawet pod naporem ciężkich sprzętów nic się nie dzieje.
AdamGniosekŁ

Re: hydraulika siłowa

Post autor: AdamGniosekŁ »

Ostatnio natrafiłem na firmę http://www.megahydral.pl/ofirmie.php, która oferuję sprzedaż elementów hydrauliki siłowej. Firma oferuję sprzedaż takich elementów jak pompy zębate i tłoczkowe, siłowniki hydrauliczne, zawory czy rozdzielacze elektryczne w bardzo atrakcyjnych cenach.
AntekŻ89

Re: hydraulika siłowa

Post autor: AntekŻ89 »

Ja szukałem firmy, która specjalizuję się w działaniach z zakresu hydrauliki siłowej i powiem wam, że znalazłem firmę Hydro-MJ z , Choczni . Firma http://hydromj.pl/ oferuję reganeracje siłowników hydraulicznych, regeneracja pomp zębatych w tym podejmie sie regeneracji zaworów proporcjonalnych .

frapol wentylacja
Moniśka

Re: hydraulika siłowa

Post autor: Moniśka »

A powiedzcie mi czym dokładnie jest wężownica schładzająca? To coś takiego http://elterm.pl/produkty/zewnetrzne-we ... e-straznik ? Pracuję w pewnej firmie i dostałam zlecenie żeby zamówić. Chcę kupić jak najlepszy sprzęt.
BoGuMiŁ

Re: hydraulika siłowa

Post autor: BoGuMiŁ »

Nie znam konkretnego serwisu, aczkolwiek na przyszłość mogę polecić, aby zaopatrywać się w hydraulikę siłową u sprawdzonych producentów - na pewno pozwoli to zmniejszyć ilość awarii sprzętu. Godnym zaufania sklepem jest ROLMET-PLUS z Tucholi: https://rolmetplus.pl/content/o-firmie w którym można dostać rozmaite elementy wykorzystywane w hydraulice siłowej, tj. pompy zębate, tłoczkowe, zbiorniki oleju, sprzęgła hydrauliczne i wiele innych. W razie czego, warto zdać się na doradztwo specjalistów, którzy na podstawie podanych przez klienta parametrów, dobiorą odpowiednie produkty.

moleskine kalendarz 18 miesięczny
dębert

Re: hydraulika siłowa

Post autor: dębert »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się serwisowaniem hydrauliki siłowej. Ja osobiście mogę wam polecić firmę https://prefa-zuraw.pl/ ze Szczecina. Sam korzystałem z ich usług już kilka razy i mogę wam powiedzieć że są to świetni specjaliści, którym można w pełni zaufać.
Wołek

Re: hydraulika siłowa

Post autor: Wołek »

W sumie ja się na tych kwestiach nie znam, ale od jakiegoś czasu zainteresowałem się również pompami do wody gdyż wiem, że w wielu przypadkach są one niezbędne. Właśnie dlatego chciałbym każdemu polecić zapoznanie się z wpisem https://budosfera.pl/pompy-do-wody-po-k ... o-siegnac/ gdzie ta kwestia została bardzo dokładnie wytłumaczona.
Władek70

Re: hydraulika siłowa

Post autor: Władek70 »

Jeśli nadal szukasz pomocy, to z własnego doświadczenia mogę polecić Ci firmę https://www.hydro-precyzja.pl/silniki-typu-sok/. Specjalizują się w remontach, naprawach i sprzedaży części zamiennych do silników typu SOK. Zajmują się także produkcją nowych i regenerowanych silników. Posiadają w tym zakresie szeroką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Sądzę, że będą w stanie Ci pomóc.
MichałŻen

Re: hydraulika siłowa

Post autor: MichałŻen »

Jeżeli hydraulika siłowa to tylko z pomocą firmy MEGAHYDRAL P.H.U. z Wrocławia Firma https://www.megahydral.pl/kontakt.php oferuję sprzedaż między innymi pomp hydraulicznych , tłoczkowych, zębatych oraz łopatkowych, a także takie produkty jak silniki gerotorowe, zawory zwrotne, ciśnieniowe oraz sterujące przepływem czy filtry i zasilacze hydrauliczne w bardzo przystępnych cenach.
fórtek

Re: hydraulika siłowa

Post autor: fórtek »

Kompleksowe rozwiązania hydrauliki siłowej dostarczyli nam Neptun https://www.neptunhs.pl/oferta/hydraulika-silowa , będący całkowitymi specjalistami w tej dziedzinie. Z pomocą wspomnianych siłowników energia cieczy roboczej przekształcana jest na energię mechaniczną. Siłowniki są niezbędnym elementem maszyn hydraulicznych, które przeznaczone są do prac wymagających stosowania napędów o dużej mocy. Był to obowiązkowy zakup , bez którego nasz sprzęt nie potrafiłby należycie i sprawnie pracować. Na szczęście problem ten mamy już za sobą!
Darek43

Re: hydraulika siłowa

Post autor: Darek43 »

Wydaje mi się, że możesz sprawdzić także ofertę firmy „HYTORC” z Poraja. Posiadają wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem. Świadczą profesjonalne usługi związane z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym części oraz urządzeń hydraulicznych. Ponadto zajmują się także kalibracją sprzętu, weryfikacją wytrzymałości uszczelnień i śrub, elektroniczną rejestracją przebiegu procesu dokręcania złącz śrubowych i doradztwem technicznym. Sądzę, że bez problemu będą w stanie Ci pomóc.
ODPOWIEDZ