fotowoltaika dla biznesu - opłaca się?

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
Niecisław-98
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2024, 21:55

fotowoltaika dla biznesu - opłaca się?

Post autor: Niecisław-98 »

Cześć wszystkim! Chciałbym poruszyć temat, który ostatnio bardzo mnie zainteresował - instalacja fotowoltaiczna dla biznesu. Zastanawiam się, czy warto zainwestować w takie rozwiązanie dla swojej firmy. Dowiedziałem się, że dzięki wykorzystaniu energii słonecznej, możemy zmniejszyć nasze rachunki za prąd nawet o 70%. To naprawdę imponująca liczba, prawda? Czy według was inwestycja jest opłacalna? Jakie macie własne doświadczenia? Koniecznie dajcie znać, pozdrawiam ;)
prądowniczka

Re: fotowoltaika dla biznesu - opłaca się?

Post autor: prądowniczka »

Mam własną DG i od jakiegoś czasu mam problem ze znanym dostawcą energii. Nie dość, że koszty tylko rosną, to jeszcze potrafię mieć wyłączone dostawy na kilka godzin, a nikt mi nie zwróci pieniędzy, ani pracownicy nie zdecygnują z wypłaty , bo energetyka ma problemy. Może wiecie, która biznes energia jest lepsza, na kogo zamienić?
marisa

Re: fotowoltaika dla biznesu - opłaca się?

Post autor: marisa »

Na pewno warto tutaj wspomnieć o firmie ecoABM , ponieważ tam znajdziecie najróżniejszego rodzaju artykuły fotowoltaiczne. Czy to panele, czy to bateria do fotowoltaiki, czy inne rzeczy - bez problemu u nich wszystko się zaopatrzycie.
ODPOWIEDZ