Finanse w firmie

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
Amalia1992
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2022, 5:36

Finanse w firmie

Post autor: Amalia1992 »

Ja wprawdzie prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą, ale od jakiegoś czasu (nie chcąc zapeszać) jestem bardzo zadowolona z tego, jak się kręci. Mam tylko taki problem, że zdarza się, że kontrahenci nie zawsze opłacają swoje faktury, czy możecie mi coś polecić? Czytam, że można zdecydować się na faktoring, ale są różne wersje, np. faktoring z regresem i ja nie wiem na jaki się zdecydować.
vikaa

Re: Finanse w firmie

Post autor: vikaa »

Poszukuję firmy, z którą mógłbym podjąć współpracę w dziedzinie, jaka jest windykacja zagraniczna , a ponieważ działam na skalę światową, to rzeczą nieuniknioną jest, że moi kontrahenci nie opłacają faktur. Sam nie mam na to czasu, więc chętnie skorzystam z pomocy innych. Będę wdzięczny za polecenie kogoś odpowiedniego.
aminia

Re: Finanse w firmie

Post autor: aminia »

Jeśli chcemy by nasze finanse w firmie były bezpieczne no to potrzebna jest nam księgowa z prawdziwego zdarzenia. No chyba, że nawiążemy współpracę ze spółką zewnętrzną jaką jest aforti ac i będziemy mieli kilka problemów z głowy. Zostanie nam prowadzenie firmy i jej stałe rozwijanie ;)
syśkaa

Re: Finanse w firmie

Post autor: syśkaa »

Rozważam opcję skorzystania z https://www.oscbr.pl/ . Jestem przekonana, że to doskonałe rozwiązanie. System działa niezwykle efektywnie, a co równie istotne, jego obsługa jest intuicyjna i łatwa.
askaa

Re: Finanse w firmie

Post autor: askaa »

Wydaje mi się, że warto jednak sprawdzić kalkulator leasingowy . Faktycznie dużo osób zachwalało sobie takie rozwiązanie, dodatkowo też zawsze można liczyć na profesjonalne doradztwo obsługi co jest też ważne
baśkaa

Re: Finanse w firmie

Post autor: baśkaa »

Przymierzam się do rozważenia oferty jak obsługa kadr i płac https://www.groupeuroservice.pl/ . Zauważyłam, że wielu ludzi chwaliło sobie usługi tej firmy, zwłaszcza ze względu na możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy.
ODPOWIEDZ