Filmowanie z drona jako forma dokumentacji budowy

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
znina
Posty: 119
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:59

Filmowanie z drona jako forma dokumentacji budowy

Post autor: znina »

Mam pytanie czy ktoś korzystała z usług jak w tytule? Szukam jakiegoś ciekawego pomysłu na uwiecznienie prac budowlanych. Wiadomo, ze sieć jest kopalnią inspiracji dlatego zaczęłam tam właśnie szukać. Zainteresowały mnie filmy poklatkowe . Uważam, że takie rozwiązanie możne okazać się strzałem w dziesiątkę. Możecie się na ten temat wypowiedzieć? Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: Filmowanie z drona jako forma dokumentacji budowy

Post autor: agis »

Faktycznie część zdjęć można zrobić z drona, ale część należy wykonać stacjonarnie. Tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-osm ... 23573.html można zakupić specjalistyczną kamerę sportową, która może się przydać w tej sytuacji. Na stronie są również dostępne różnego typu drony, także z powodzeniem można tam zrobić kompleksowe zakupy.
bulią

Re: Filmowanie z drona jako forma dokumentacji budowy

Post autor: bulią »

Jeśli nie do końca wiecie jak się takim dronem posługiwać, to najlepiej zerknąć sobie tutaj https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/ . Macie tam bowiem namiar na różnego rodzaju szkolenia, które w takim przypadku mogą okazać się naprawdę niezwykle pomocne. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Propozycji jest tam naprawdę wiele.
ODPOWIEDZ