Dobry tłumacz?

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
duszan-66
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2021, 7:38

Dobry tłumacz?

Post autor: duszan-66 »

Jakiego tłumacza można waszym zdaniem nazwać dobrym? Ja uważam, że powinien wyróżniać się nie tylko specjalistyczną wiedzą, ale i doświadczeniem. Mnie trudno było znaleźć eksperta, któremu zlecałbym tłumaczenia przysięgłe angielski Warszawa, ale kto szuka, nie błądzi. Macie pod ręką tłumacza czy z przekładami radzicie sobie na własną rękę?
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: Dobry tłumacz?

Post autor: balecki »

Akurat sam wybór tłumacza ma na pewno ogromne znaczenie i ja jestem zdania, że warto jest wiedzieć jakiego tłumacza wybrać. Właśnie dlatego ja każdemu polecam zapoznanie się z wpisem https://topmejt.co.uk/native-speaker-cz ... umaczenie/ gdzie właśnie fajnie opisano to jakiego tłumacza warto wybrać.
Awatar użytkownika
znina
Posty: 119
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:59

Re: Dobry tłumacz?

Post autor: znina »

Z przekładami z języka angielskiego sama świetnie sobie daję radę w mowie i piśmie bo jestem po filologii, ale w swojej firmie niejednokrotnie potrzebowałam pomocy w kwestii języka włoskiego, a dokładniej interesowało mnie tłumaczenie ustne, które było potrzebne podczas negocjacji z włoskim partnerem biznesowym. Po konsultacji z kilkoma biurami tłumaczeń skorzystałam z oferty biura https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/ i mogę ich serdecznie polecić. Radzą sobie z przekładami z każdego języka i na dodatek pomogli już m.in. w przemyśle lotniczym i medycznym, więc są godni polecenia. Dla mnie liczy się jakość i przede wszystkim terminowość i nigdy mnie nie zawiedli.
Łabądź

Re: Dobry tłumacz?

Post autor: Łabądź »

Myślę, że jest wielu dobrych tłumaczy i moim zdaniem na pewno warto jest również korzystać z profesjonalnej korekty tekstu. Ja właśnie z takich usług najczęściej korzystam poprzez https://turbotlumaczenia.pl/korekty/ i jeśli ktoś nie ma pewności to z całego serca mogę ją polecić.
fórtak

Re: Dobry tłumacz?

Post autor: fórtak »

Zdecydowanie się na usługi https://lingpro.mozello.pl/tlumaczenia/ było bardzo rozsądnym pomysłem. Odpowiadali za zrealizowanie tłumaczeń prawniczych, na ktorych akurat w tym wypadku najbardziej mi zależało. Do tego doszły tłumaczenia bankowo- finansowe, ktorych przecież na własną rękę byśmy nie wykonali. Tłumaczenia były realizowane z języka angielskiego i zostały przeprowadzone faktycznie sprawnie. Również i Tobie polecam skupić się na tych aspektach, to robi wrażenie! Absolutny strzał w 10.
Macko

Re: Dobry tłumacz?

Post autor: Macko »

Jakiś czas temu korzystałem z usługi biura tłumaczeń Lidaria z Warszawy i jestem zachwycony rezultatami. https://lidaria.pl/ to team doświadczonych tłumaczy, jacy znakomicie radzą sobie z różnorodnymi językami i dziedzinami tematycznymi. Ich szybkość, dokładność a także kompetencja zasługują na najwyższe pochwały. Nie tylko zapewniają najwyższą jakość tłumaczeń, ale także świetną obsługę klientów oraz atrakcyjne ceny. Bez wahania polecam każdemu, kto szuka rzetelnego biura tłumaczeń.
ODPOWIEDZ