biznesowe szkolenia - warto?

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
Albert_87
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2023, 18:30

biznesowe szkolenia - warto?

Post autor: Albert_87 »

Witajcie! Jakie macie doświadczenia ze szkoleniami biznesowymi dla firm? Ja doszedłem do wniosku, że chcę się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności, ale nie wiem, czy warto inwestować w takie szkolenia. Czy ktoś z Was miał już doświadczenie z tego typu szkoleniami i powie mi, jak to mniej więcej wygląda? Czy rzeczywiście przynoszą one wymierne korzyści? Chętnie wysłucham Waszych opinii i porad. ;)
Buli

Re: biznesowe szkolenia - warto?

Post autor: Buli »

Dla firm międzynarodowych ważna jest także łatwość dostępu do rynków skandynawskich i wschodnioeuropejskich. Jak czytamy na https://www.wawrus.pl/biznes/korzysci-i ... narodowych Estonia, ze względu na swoje strategiczne położenie, jest doskonałą bramą do tych rynków.
majkaa

Re: biznesowe szkolenia - warto?

Post autor: majkaa »

W mojej ocenie, Coworking Wrocław oferuje naprawdę doskonałe rozwiązania. Zachęcam do zapoznania się z ofertą na stronie https://stcoffice.pl/wynajem-biur/strefa-coworkingowa/ . Z pewnością znajdziesz tam biura o wysokim standardzie, które są nie tylko estetyczne, ale także komfortowe. Dlatego uważam, że warto rozważyć tę opcję, zwłaszcza jeśli szukasz profesjonalnego miejsca do wynajęcia.
confuse88

Re: biznesowe szkolenia - warto?

Post autor: confuse88 »

Moja firma potrzebuje świeżego powietrza, a skoro tak, to ciekawi mnie, czy dystrybutor klimatyzacji może coś nam zaoferować. Jak to widzicie? Jakie macie w tej kwestii doświadczenia, wiedzę i pomoce? Dajcie mi znać, proszę ja Was.
witeek

Re: biznesowe szkolenia - warto?

Post autor: witeek »

Można także zapoznać się z opcją jaką jest sprzedaż metodą sandlera Ostatnio zauważyłem że firma ta oferuje atrakcyjne rozwiązania, a jej personel wykazuje się dużym profesjonalizmem w obsłudze klientów, co jest istotnym elementem.
Wiśnia

Re: biznesowe szkolenia - warto?

Post autor: Wiśnia »

W erze cyfrowej, gdzie technologia edukacyjna rozwija się w szybkim tempie, kursy online mogą oferować innowacyjne metody nauczania, takie jak symulacje, gry edukacyjne czy interaktywne kursy video. Te nowoczesne podejścia mogą uatrakcyjnić proces nauki i uczynić go bardziej angażującym. Z kolei kursy stacjonarne zachowują tradycyjne metody nauczania, które sprawdzają się w nauczaniu praktycznych umiejętności wymagających bezpośredniej obecności. Analizę zalet nowoczesnych metod nauczania dostępnych w kursach online w porównaniu do tradycyjnych podejść kursów stacjonarnych znajdziesz pod linkiem https://faktypilskie.pl/pl/675_porady/2 ... cenia.html i zdecydowanie takie porady bywają bardzo praktyczne.
Awatar użytkownika
Kitku
Posty: 101
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:54

Re: biznesowe szkolenia - warto?

Post autor: Kitku »

Moim zdaniem warto zapoznać się się z ofertą spotkań motywacyjnych na https://iwonafirmanty.pl/o-mnie/ekspert-biznesu/. Power speech oferowany przez Panią Iwonę to nie tylko ogromna dawka motywacji, ale także pozytywnych wibracji i wartościowych porad. Osobiście uważam, że warto skorzystać z tego rodzaju wsparcia. Podzielcie się swoimi opiniami na ten temat!
ami493

Re: biznesowe szkolenia - warto?

Post autor: ami493 »

Można znaleźć wiele interesujących szkoleń i część z takich szkoleń dotyczy obsługi urządzeń. Wiele sklepów wprowadza teraz takie propozycje, jak skaner samoobsługowy , ponieważ jest na to zapotrzebowanie i obecnie całkiem sporo klientów w takich miejscach korzysta z samoobsługi.
czujnaa

Re: biznesowe szkolenia - warto?

Post autor: czujnaa »

A ja właśnie zastanawiam się nad tym czy zapisać się na szkolenia z obsługi klienta u firmy HumanSkills. Chciałabym wiedzieć - jak zadbać o klientów? Jak z nimi rozmawiać itd? Jest to wszystko naprawdę bardzo ważne w biznesie.
ODPOWIEDZ