biznes niszowy

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
gość

biznes niszowy

Post autor: gość »

Czy uważacie tak jak ja, że biznes związany z badaniami, laboratorium i tego typu tematami jest branżą niszową czy nie? Chodzi o prowadzenie analiz kosmetyków i innych produktów raczej chemicznych aniżeli ludzkich. Planujemy wejść w spółkę i właśnie kompletujemy sprzęt. Rozglądam się za małymi produktami jak probówki czy zlewki itd. Znacie ten sklep https://sklep.bio-space.pl/produkty/spr ... owe,2,8390 ? Jak z jakością? Bo ceny widzę mają dobre
Awatar użytkownika
kawior
Posty: 32
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:04

Re: biznes niszowy

Post autor: kawior »

Ja prowadzę mały warsztat wyrabiający na zamówienie ręcznie wykonane noże, głównie kuchenne. I fakt, że to dość wąska specyfikacja, ale w dotarciu do klientów pomaga mi agencja http://erzecznik.com.pl/ . Ci poprzez odpowiednio dopasowany marketing internetowy, budują zaufanie i wiarygodność marki, co przyciąga nowych klientów.
KaśkaM32

Re: biznes niszowy

Post autor: KaśkaM32 »

Czy budowlanka to biznes niszowy ? - nie wydaje mi się ale stoją przed ta branżą wyzwania i zagrożenia jakich nie znajdziemy w innych branżach. Poznajcie specyfikę rozwoju firmy budowlanej - https://commplace.pl/blog/rozwoj-firmy-budowlanej/ .To nie jest łatwa branża ale jeśli uda ci się pokonać przynajmniej część barier rozwoju tej firmy - z pewnością osiągniesz sukces. To blog prowadzony przez profesjonalną agencję - zapoznaj się z zamieszczonymi tam inforamcjami.
Kiełek

Re: biznes niszowy

Post autor: Kiełek »

Kiedy faktycznie mamy taki pomysł to ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest założyć biznes niszowy. Sama forma prowadzenia naszej firmy przecież również jest ważna. W przypadku jak myślimy o spółce za granicą to na pewno firma Thompson&Stein bez najmniejszego problemu jest w stanie nam pomóc w wielu aspektach.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: biznes niszowy

Post autor: lowest »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... https://dlaserwisu.pl/
ODPOWIEDZ