badania potrzebne do pracy

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
Ludwik1978
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2024, 10:05

badania potrzebne do pracy

Post autor: Ludwik1978 »

Witajcie forumowicze, szukam porad w zakresie badań potrzebnych do pracy. Konkretnie interesują mnie psychotesty do pracy, więc jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia lub porady, chętnie je wysłucham. Jak przygotować się do takich testów, żeby móc je sprawnie zdać? Liczę na waszą pomoc i mam nadzieję, że razem uda nam się rozwiązać ten problem. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi! 😉
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 77
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:43

Re: badania potrzebne do pracy

Post autor: foxi »

Zanim przyjęcie zostaniemy do pracy trzeba koniecznie załatwić wiele spraw, w tym okresowe badania z medycyny pracy. Jednym z jej elementów jest rutynowe badanie krwi. Czy ktoś się z was zastanawiał co dzieje się z materiałem pobranym do badania i jak te badania są przeprowadzane? W laboratoriach znajduje się wiele przydatnych urządzeń, takich jak np. pH metr laboratoryjny , dzięki którym możliwe jest wykonanie badań bardzo szybko i są one dokładne.
Awatar użytkownika
molka
Posty: 271
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:53

Re: badania potrzebne do pracy

Post autor: molka »

Potrzebujesz badań medycyny pracy w Łodzi? Z tego co mi wiadomo, to właśnie medycyna pracy łódź zapewnia kompleksową obsługę, nowoczesny sprzęt i profesjonalne podejście, które zapewni szybkie i sprawne wykonanie badań. Uważam , że warto byloby się zapoznać z ich ofertą.
ODPOWIEDZ