Automat forex - jaki wybrać?

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
Aleksij
Posty: 30
Rejestracja: 18 wrz 2019, 13:31

Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Aleksij »

Automat forex - jaki wybrać? i na co patrzeć?
Awatar użytkownika
Tipsy
Posty: 77
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:45

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Tipsy »

No chyba na to, zeby zarabiał więcej niż tracił?
bo to że będzie też tracił to dla mnie oczywiste
Awatar użytkownika
Autek
Posty: 66
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:54

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Autek »

Tak działają automaty, zawsze trochę zarabia, trichę traci, bo rynek forex się zmienia więc nie ma siły, zeby cały czas były zyski,
to byłoby kompletnie nierealne.

ZObacz sobie tutaj na wyniki automatu z 3 rodzajów automatów na forex (strategie),
każda ma inne wyniki i na każdej widac ile w danym dniu straciła, a ile zarobiła.
Najważniejsze jest to, zeby ostateczny balans wyszedł na plus np w skali roku :)

Link :arrow: prop-trading.pl
Ostatnio zmieniony 27 mar 2020, 11:52 przez Autek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bzik
Posty: 96
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:40

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Bzik »

Aleksij pisze: ↑18 wrz 2019, 13:50 Automat forex - jaki wybrać? i na co patrzeć?
myślę, że trzeba pytać innych którzy już z takiego automatu na forex korzystają
wtedy ci powiedzą czy są zadowoleni, czy to strata siana
Awatar użytkownika
Gibeck
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 21:05

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Gibeck »

Bez dwóch zdań macie tutaj rację. Popieram Wasze wszystkie wypowiedzi.
Sekta staje się religią, gdy przechodzi od zabijania swych wiernych do zabijania niewiernych.
Awatar użytkownika
Tipsy
Posty: 77
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:45

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Tipsy »

Zaciekawiłam się tym tematem proptradingu,
do wczoraj nie wiedziełam że coś takiego jest!
Ale ta strona co podałeś dość przystępnie wyjaśnia o co kaman, i
jeśli chodzi o automaty na forexa, to taka opcja ma zdecydowaną przewagę - więcej kasy trejduje na automacie niż to, za co samemu się kupuje dostęp. Wg mnie brzmi DOBRZE.
Jeszcze ze 3 dni wrzucą na luz, poczytam na spokojnie i bede myśleć.
Awatar użytkownika
Tipsy
Posty: 77
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:45

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Tipsy »

@Autek napisz do mnie priva, zadałabym ci kilka pytań
Awatar użytkownika
Autek
Posty: 66
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:54

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Autek »

Tipsy pisze: ↑22 lis 2019, 15:01 @Autek napisz do mnie priva, zadałabym ci kilka pytań
Spoko, mozesz wbijać, jak będę wiedział, to odpowiem:)
Na stronie firmy Properly, tej od prop tradingu masz też dział faq gdzie są różne pytania i odpowiedzi,
to najbardziej podstawowe spokojnie i tam znajdziesz:)
Link: https://prop-erly.eu/faq/
Awatar użytkownika
theblade
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2019, 11:38

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: theblade »

Uważam, że Instaforex jest idealną platformą handlową, może oferować wiele materiałów edukacyjnych, bezpłatną wersję demonstracyjną i przydatne narzędzia. Ildar Sharipov jest założycielem tej platformy: https://rogtecmagazine.com/establishmen ... 81o-group/
Awatar użytkownika
Tipsy
Posty: 77
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:45

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Tipsy »

ale po co komuś bezpłątna platforma demonstracyjna, jak metatrader jest bezpłatny i wszyscy z tego korzystają?
tylko depozyt swój, to nie rozumiem?
Awatar użytkownika
Aleksij
Posty: 30
Rejestracja: 18 wrz 2019, 13:31

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Aleksij »

Tipsy pisze: ↑15 sty 2020, 11:17 ale po co komuś bezpłątna platforma demonstracyjna, jak metatrader jest bezpłatny i wszyscy z tego korzystają?
tylko depozyt swój, to nie rozumiem?
Słuszna uwaga:)
Do tego dodam, że na MT4 trejdujesz na full własnym ryzyku i własnym sianem,
więc na logikę wolałby proptrading z tej firmy wyżej, gdzie placisz raz i masz z głowy, a pieniądze pracują, zamiast pilnować potem swojego depozytu, ślęczec w pozycjach, i samemu się wszystkim zajmować, no ale co kto lubi.
Awatar użytkownika
Autek
Posty: 66
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:54

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Autek »

Aleksij pisze: ↑20 lut 2020, 9:55
Tipsy pisze: ↑15 sty 2020, 11:17 ale po co komuś bezpłątna platforma demonstracyjna, jak metatrader jest bezpłatny i wszyscy z tego korzystają?
tylko depozyt swój, to nie rozumiem?
Słuszna uwaga:)
Do tego dodam, że na MT4 trejdujesz na full własnym ryzyku i własnym sianem,
więc na logikę wolałby proptrading z tej firmy wyżej, gdzie placisz raz i masz z głowy, a pieniądze pracują, zamiast pilnować potem swojego depozytu, ślęczec w pozycjach, i samemu się wszystkim zajmować, no ale co kto lubi.
No właśnie. Wg wyników, które są na http://www.prop-trading.pl/properly-pod ... luty-2020/
to widzę że naprawdę sensowne wyniki robi ten ich automat.
No i bez konieczności uczenia się trajdingu samemu
Awatar użytkownika
Tipsy
Posty: 77
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:45

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Tipsy »

Ja widze że mało kto chce się uczyć heheh
Awatar użytkownika
adusia8
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2019, 14:49

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: adusia8 »

XTB jest bardzo fajnym systemem, jest duży potencjał, mamy sporo możliwości do inwestowania, w forexie mamy stop loss, demo, a którego mozemy skorzystać, naprawde sporo opcji.
Moluś

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Moluś »

Widuję coraz więcej wpisów dotyczących sposobów zarabiania w internecie. Wiem, że ludzie się teraz tym interesują, ale dla mnie kwestia wydaje się ryzykowna. Trzeba mieć ogrom aktualnej wiedzy na temat giełdy i finansów i zawsze liczyć się z ryzykiem. Widziałam też dużo informacji na tego typu stronach https://bino24.pl/, wiem, że jest możliwość grania demo. Warto zgromadzić po prostu jak najwięcej informacji, zanim się coś zrobi https://bino24.pl/jak-zaczac-inwestowac ... zie-forex/, ale nie wiem, czy to wystarczające, by zacząć... Jak myślicie?
Awatar użytkownika
kumpel
Posty: 62
Rejestracja: 30 lis 2019, 20:34

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: kumpel »

a Metatrader 5 ? korzystacie? mozna dorzucic sobie jeszcze do tego nowe oprogramowanie https://www.az-invest.eu/ , wykresy renko naprawde fajnie sie sprawdzaja, dzieki temu mozemy zobaczyc niestandardowa prezentacje notowan . Do tej wersji wykresow renko dorzucane sa jeszcze3 roboty tradingowe wiec... mega!
Demęs

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Demęs »

Ale w rzeczywistości jest to o wiele łatwiejsze i bardziej skuteczne niż wiele innych rodzajów zarobków. Więc radzę ci zrozumieć to lepiej i jestem pewien, że to pomoże ci dobrze z twoimi zarobkami. Ci, którzy są słabo zorientowani w handlu na giełdzie, często lubią mówić, że to wszystko jest nonsensem.
Sławomir

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Moim zdaniem w przypadku platform inwestycyjnych warto korzystać wyłącznie z pomocy profesjonalistów, dzięki czemu zawsze uzyskacie dobre wyniki. Ze swojej strony mogę Wam polecić https://alebib.pl , ponieważ znajdzieice na niej rzetelne ranking brokerów CFD.
Swyatos

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Swyatos »

Zapewniam cie, ze zarabianie w Internecie jest teraz znacznie latwiejsze i szybsze niz czesto moze сi sie wydawac. Radze wiec sprobowac swoich sil na gieldzie. Jestem pewien, ze nie pozalujesz. To na pewno pomoze сi zarobic dobre pieniadze jestem pewien i jestes bardzo zadowolony.
Wolesz

Re: Automat forex - jaki wybrać?

Post autor: Wolesz »

Jeśli chcesz dobrze i stale zarabiać pieniądze na giełdzie, najprawdopodobniej nie możesz obejść się bez specjalnych programów. Naprawdę upraszczają wszystko i pozwalają na działanie kilku procesów jednocześnie jak kalkulator zysku na giełdzie https://www.robomarkets.pl/beginners/st ... alculator/ Myślę, że warto spróbować. Mówię tak, bo już nie raz dobrze jest zarabiać na giełdzie i rozumiem coś w tym.
ODPOWIEDZ