Zaparcia

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
mąsla

Zaparcia

Post autor: mąsla »

Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić? Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?
jędrna

Re: Zaparcia

Post autor: jędrna »

Zapytaj w aptece o preparat xenna extra comfort https://www.xenna.pl/xenna-extra-comfort/ , to jest środek na takie problemy i wiele osób go poleca w takich sytuacjach. Możesz też od razu iść do lekarza z tym problemem ale chyba najprościej o tą xenne w aptece zapytać bo do lekarza trudno się dostać teraz
AlkaŻ

Re: Zaparcia

Post autor: AlkaŻ »

Jak to się mówi "dorosły sobie poradzi "...gorzej jest z dzieckiem kiedy ma zaparcia. Moja córka niestety miewa takie zaparcia i powiem wam, że w takich dniach nie jest łatwo. Dobrze, że mam już sprawdzony sposób na takie zaparcia i za każdym razem aplikuję je czopek eva qu bambini, która po rozpuszczeniu wydziela dwutlenek węgla i wodę a jak wiadomo woda to naturalny poślizg dla kału. Czopki są super również pod tym względem, że można je stosować już po 2 roku życia.
miś88

Re: Zaparcia

Post autor: miś88 »

mąsla pisze: ↑01 wrz 2021, 10:26 Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić? Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?
Szukam jakiegoś sposobu

___
https://c-tronic.pl/
ODPOWIEDZ