Za duża masa mięśniowa.

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Ares
Posty: 46
Rejestracja: 12 lip 2019, 14:05

Za duża masa mięśniowa.

Post autor: Ares »

Za duża masa mięśniowa, jaką to ma wpływ na organizm? Moim zdaniem ma fatalny wpływ, ponieważ organizm musi to całe, wielkie ciało obsłużyć.
__________________________
Historia buddyzmu
Awatar użytkownika
Horus
Posty: 44
Rejestracja: 09 lip 2019, 10:47

Re: Za duża masa mięśniowa.

Post autor: Horus »

Moim zdaniem za dużo masa mięśniowa jest niezdrowa. Serce i nery nie są w stanie wytrzymać tego obciążenia mięśniami. Nie ma co rozwijać tych mięśni w nieskończoność.
______________________________
http://politologia-blog.atspace.cc
Awatar użytkownika
Mosia
Posty: 223
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: Za duża masa mięśniowa.

Post autor: Mosia »

bardzo latwo uszkodzic sobie stawy i kregoslup w takiej sytuacji. Warto wiec skonsultowac sie odpowiednim rehabilitantem i ortopedą. Na szczescie w dzisiejszych czasach zapisywac sie mozna teraz bardzo latwo przez internet np tutaj http://www.rehabilitacje.org/ Maja dobrych lekarzy w Krakowie. Na pewno pomogą
Awatar użytkownika
zorza
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:30

Re: Za duża masa mięśniowa.

Post autor: zorza »

Oj, no tak jest, jak się czasem myśli tylko o tym, żebym mięśnie budować. Potem nie udaje sie tego wyrzeźbić i niestety, stawy i kości siadają. Z tym problemem to bym do trenera osobistego poszła, a i tak wcześniej wzmocniła twarde tkanki takimi https://opinie-konsumentow.pl/fizzycoll ... morskiego/ kolagenami. Jednak masa nie może mieć negatywnego wpływu na resztę organizmu!
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 64
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:19

Re: Za duża masa mięśniowa.

Post autor: Aligru »

Wydaje mi się, że na https://www.menshealth.pl/ o tym pisali i było dokładnie pokazane, jak sobie z tym poroblemem poradzić. Poszukałbym tam.
Róża

Re: Za duża masa mięśniowa.

Post autor: Róża »

Pytanie, czy jest to spowodowane siłownią, czy problemami zdrowotnymi? Wiem, że częstą przypadłością jest niestety podagra, w związku z czym powinno się zwracać na takie kwestie uwagę. Chodzi w końcu o to, byście jak najlepiej byli w stanie zadbać o swoje zdrowie. To ważna rzecz.
Kinga ł

Re: Za duża masa mięśniowa.

Post autor: Kinga ł »

Zbyt dużo kilogramów nie jest dobre dla nikogo. Warto dbać o prawidłową wagę. U mnie najciężej było z podjadaniem. Lubię wieczorami oglądać filmy. Zawsze towarzyszyły mi słone przekąski. Zaczęłam szukać zdrowszych zamienników. Polecam zrobić sobie chipsy z kokosa https://onedaymore.pl/blog/chipsy-kokosowe/. Pyszne i bardzo łatwo je przygotować ;)
ODPOWIEDZ