Terapia u psychologa - Łódź

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Ariana
Posty: 36
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:53

Terapia u psychologa - Łódź

Post autor: Ariana »

Gdybyście szukali dobrego psychologa to polecam poradnię Salomon w Łodzi - http://www.poradniasalomon.pl/ Polecam, bo jestem wdzięczna specjalistom z poradni za empatię, wyjątkowe podejście do ludzi i takei zwykłe zrozumienie problemu z jakim się zmagam. Korzystałam kilkukrotnie z ich pomocy w sytuacjach kryzysowych, niestety życie mnie mocno doświadczyło w ostatnich latach. Szczególną troską objęła mnie pani Marta Szczepaniak, za co jestem jej ogromnie wdzięczna.
Dzięki profesjonalnej pomocy odnalazłam to, co kocham i jestem, mimo wielu strat w zyciu, szczęśliwa.
Awatar użytkownika
zoi77
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:46

Re: Terapia u psychologa

Post autor: zoi77 »

Natomiast moja znajoma niedawno była u psychoterapeutki Donaty Kurpas https://donatakurpas.pl , ponieważ miała stany lękowe. Mówiła, że bardzo jej pomagają spotkania z nią. Widać, że jest to wykształcony specjalista i stara się rozwiązać najróżniejsze problemy psychiczne. Dzięki nim można wrócić do normalność, zacząć żyć spokojnie.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 140
Rejestracja: 02 wrz 2019, 20:36

Re: Terapia u psychologa - Łódź

Post autor: Liliana »

Moj brat wybrał się na taką terapie ze wzgledu na problemy z sieganiem po używki takie jak narkotyki. Boryka sie ze sporą depresją jednak wybrał leczenie narkomanii w ośrodku Medox w Nowym Modlinie i widzę ,że wychodzi mu to na dobre :)
Bartłomiej

Re: Terapia u psychologa - Łódź

Post autor: Bartłomiej »

Korzystanie z pomocy psychologa czy psychiatry to nic złego jeżeli nie radzimy sobie z problemem. Ja miałem taki problem jeżeli chodzi o kompulsywne zachowania seksualne.... jednym słowem co za dużo to nie zdrowo. Moja dziewczyna ode mnie odeszła bo nasze życie erotyczne nie było takie jak powinno być.... za dużo oglądałem filmów o takiej tematyce. Po jakimś czasie zrozumiałem, że mam z tym duży problem i, że muszę coś z tym zrobić. Znalazłem stronę https://www.narozdrozu.eu/ i umówiłem się na wizytę. Tera jest już lepiej i czuję, że wracam do życia i może w przyszłości, stworzę normalny związek.
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: Terapia u psychologa - Łódź

Post autor: bongu »

Jeśli borykacie się z jakimś uzależnieniem, to warto zapisać się na terapię aby nie stracić tego wszystkiego co się ma. Sam byłem alkoholikiem, ale dzięki ośrodkowi https://www.osrodek-empatia.org/ udało mi się wyjść na prostą, cieszę się, że przekonałem się na to leczenie.
Awatar użytkownika
Natalex
Posty: 98
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:50

Re: Terapia u psychologa - Łódź

Post autor: Natalex »

Myślałam, że będę szukała dobrego psychologa dla męża ale okazało się, ze bardziej potrzebuje odwyku. Znajomi polecili mi prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo. Jednak martwię się, że mój mąż może nie chcieć się w ogóle leczyć. Może znacie już tą placówkę?
jądzia

Re: Terapia u psychologa - Łódź

Post autor: jądzia »

Moim zdaniem żyjemy w czasach, gdy zdecydowana większość społeczeństwa wymaga profesjonalnej pomocy psychologa bądź terapeuty. Sama również zdałam sobie z tego sprawę jakiś czas temu i zaczęłam uczęszczać na terapię. Nie żałuję swojej decyzji oczywiście.
___
sklep meblowy online
małdziowska

Re: Terapia u psychologa - Łódź

Post autor: małdziowska »

Bardzo wcześnie zauważyłam, że mój syn nieco inaczej patrzy na świat i próbuje innych rzeczy niż jego rówieśnicy. Z czasem koledzy go wyalienowali co doprowadziło do wielu zaburzeń i wahań nastrojów... Pomogli nam dopiero terapeuci i psycholog dziecięcy z poradni Agathum z Częstochowy którzy przywrócili mu wiarę i pewność siebie.
ODPOWIEDZ