Sieć salonów fryzjerskich w Warszawie - Haircut Express

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Haircut Express

Sieć salonów fryzjerskich w Warszawie - Haircut Express

Post autor: Haircut Express »

Sieć salonów fryzjerskich w Warszawie - Haircut Express.
Keratynowe (brazylijskie) prostowanie i odbudowa włosów w salonach fryzjerskich "Haircut Express".
Keratynowe (zwane także brazylijskim) prostowanie włosów jest modną, popularną i co najważniejsze przydatną procedurą dla Twoich włosów, którą można wykonać w salonach fryzjerskich "Haircut Express". Oprócz efektu terapeutycznego dla włosów, prostowanie keratynowe daje również całkowicie oszałamiający efekt estetyczny-niesforne kręcone, kręcone i falowane włosy stają się absolutnie równe i proste. Zabieg ten wykonuje się również w przypadku włosów prostych z natury – w celu ich przywrócenia i nadania im połysku.
"Haircut Express" to wysokiej jakości fryzjer usługi
Technologia nasycania włosów keratyną została po raz pierwszy opracowana w Brazylii, dlatego często nazywa się ją brazylijskim prostowaniem. To brazylijscy kosmetolodzy opracowali specjalną kompozycję do keratyzacji włosów, która wykorzystuje ziarna kakaowe. Teraz preparaty do prostowania keratyny są produkowane nie tylko w Brazylii. W salonach "Haircut Express" stosuje się preparat brazylijskiego producenta.
Jak to działa?
W skład preparatu do prostowania keratyny stosowanego w salonach "Haircut Express" wchodzi wiele różnych substancji: ekstrakty z soli morskiej, rośliny lecznicze itp.ale najważniejszym składnikiem kompozycji jest naturalna keratyna – białko, które jest również jednym z najważniejszych składników ochronnych ludzkiego włosa. Jeśli włosy mają niewystarczającą zawartość keratyny, zaczynają boleć, przecinać się, stają się kruche i matowe. Brazylijskie prostowanie może uzupełnić niedobór keratyny we włosach i sprawić, że będą gładkie i lśniące.
Zasadniczo prostowanie keratynowe jest zabiegiem leczniczym dla włosów. Przywraca nie tylko zewnętrzną powłokę włosów-naskórek (jak to ma miejsce na przykład podczas laminowania włosów), ale także korzystnie wpływa na wewnętrzną warstwę włosów – korę, która odpowiada za ich wytrzymałość i elastyczność.
Nałożona na włosy kompozycja keratynowa jest podgrzewana za pomocą prostownicy do włosów, dzięki czemu cząsteczki keratyny są mocno uszczelnione w strukturze włosów i mają długotrwałe korzystne działanie. Przy ścisłym przestrzeganiu wszystkich zaleceń dotyczących pielęgnacji włosów poddanych zabiegowi prostowania keratynowego efekt prostych i gładkich włosów może utrzymywać się do 4-5 miesięcy!
Z czego składa się zabieg prostowania keratynowego (brazylijskiego) w salonach "Haircut Express"?
Najpierw włosy myje się specjalnym szamponem przygotowawczym, który usuwa z włosów cały kurz i tłuszcz, pozostałości kosmetyków i ujawnia łuski włosów – dla lepszego wchłaniania keratyny.
Włosy są podzielone na osobne pasma. Kompozycję ostrożnie nakłada się na każde pasmo, na całą długość włosów.
Każde pasmo jest wygładzane żelazkiem do włosów w temperaturze 230 stopni-w ten sposób keratyna jest uszczelniana w strukturze włosów. Kompozycja do keratyzacji włosów zawiera specjalne składniki, które chronią włosy przed uszkodzeniem przez temperaturę.
Cała procedura, w zależności od gęstości, długości i objętości włosów, może potrwać do 3-4 godzin. W takim przypadku niezwykle ważne jest dokładne potraktowanie włosów specjalnym szamponem przed nałożeniem kompozycji keratynowej, a następnie dokładne rozprowadzenie kompozycji na włosach. Samodzielne przeprowadzenie brazylijskiej procedury prostowania keratyny o odpowiedniej jakości jest prawie niemożliwe. Dlatego zalecamy skontaktowanie się ze specjalistami "Haircut Express".