psychiatra online

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:47

psychiatra online

Post autor: magdap »

Dzień dobry, czy ktoś z Was korzysta może z psychiatra online? Polecacie taką formę pomocy? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
Awatar użytkownika
lovyn
Posty: 59
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:46

Re: psychiatra online

Post autor: lovyn »

Ja zawsze chodziłam na wizyty do gabinetu doktora Dariusza Rudasia w Krakowie, ale właśnie nie wiem co teraz będzie z moimi wizytami, jak jest epidemia. :/ Mam nadzieję, że będzie chociaż możliwość rozmowy telefonicznej z panem doktorem, bo tego właśnie potrzebuję..
Mańa

Re: psychiatra online

Post autor: Mańa »

Kliniki wyszły nam na przeciw i jest możliwość wizyt online, co moim zdaniem jest bardzo dobry rozwiązaniem. Od siebie polecam klinikę Psychomedic online. Korzystałam z takiej wizyty u nich i naprawdę polecam. Mają dobrych specjalistów, do tego można się do nich bez problemu dostać, bo przyjmują 7 dni w tygodniu :)
Rafał

Re: psychiatra online

Post autor: Rafał »

Faktycznie, wygląda to naprawdę dobrze. Jeśli chodzi o mnie, to z całą pewnością mogę Wam podpowiedzieć, że warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.online/ i samodzielnie poczytać na ten temat więcej. Może się okaże, że właśnie taka forma wsparcia będzie dla Was idealna.
Dżesika

Re: psychiatra online

Post autor: Dżesika »

Jeśli chodzi o problemy psychologiczne, nie powinniście w ogóle zwlekać z wybraniem się do dobrego specjalisty. Pamiętajcie, że problemy lubią narastać i się nawarstwiać, a tego na pewno byście nie chcieli. Właśnie dlatego ja rekomenduję Wam, byście zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i skorzystali z takiej pomocy. Jednak dobra klinika psychomedic to sprawdzone miejsce, co do którego możecie mieć pewność, że zostaniecie dobrze potraktowani.
ODPOWIEDZ