Pokrzywka na twarzy - jak to leczyć?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Tipsy
Posty: 77
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:45

Pokrzywka na twarzy - jak to leczyć?

Post autor: Tipsy »

Pokrzywka na twarzy - jak to leczyć?
Może macie jakieś wskazówki takie na bazie własnych doswiadczeń w leczeniu pokrzywki?
Umówiłam się na przyszły tydzień na wizytę w dermoklinice https://www.dermoklinika.pl/dermatologi ... /pokrzywka
która zajmuje się takimi chorobami, więc na pewno jakąś wiedzę ciekawą od nich w temacie leczenia uzyskam,
ale zależałoby mi na wymianie doświadczeń w tym temacie,
tak, żebym mogła się tez posiłkować informacji od osób które pokrzywkę przechodziły i wyleczyły szybko

ktoś, coś?
Awatar użytkownika
Horus
Posty: 44
Rejestracja: 09 lip 2019, 10:47

Re: Pokrzywka na twarzy - jak to leczyć?

Post autor: Horus »

Najlepiej kupić sobie usługi jakiegoś eksperta od kosmetologii!
_______________________________
Blog o pracach dyplomowych
Awatar użytkownika
perła
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2020, 12:21
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Pokrzywka na twarzy - jak to leczyć?

Post autor: perła »

dobry dermatolog by się przydał. Skąd pewność,że to akurat pokrzywka?

metr przestrzenny a metr sześcienny drewna
http://www.excelent.pl/
Awatar użytkownika
mkoP
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2019, 19:51

Re: Pokrzywka na twarzy - jak to leczyć?

Post autor: mkoP »

Tak, tak, absolutnie dermatolog, bo może być różna przyczyna tej pokrzywki (alergia, symptom innej choroby, etc) - raczej nie polecam kosmetyków czy nawet wizyty u kosmetyczki przed dobrą diagnozą lekarską.
Awatar użytkownika
Mysza
Posty: 44
Rejestracja: 23 mar 2019, 18:13

Re: Pokrzywka na twarzy - jak to leczyć?

Post autor: Mysza »

No właśnie nie wiadomo czy to pokrzywka? Może to trądzik trzeba iść do lekarza. A jeśli chodzi o pryszcze to ja nie potrafiłam niczym ich wyleczyć ,dopiero jak poszłam do ginekologa bo pigułki antykoncepcyjne to one mi pomogły w zwalczaniu trądziku. Od kiedy biorę belarę to mam spokój i z długimi miesiączkami i dokuczliwym pms i trądzikiem.

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
remigiusz84
Posty: 63
Rejestracja: 02 cze 2020, 15:18

Re: Pokrzywka na twarzy - jak to leczyć?

Post autor: remigiusz84 »

Oczywiście, że może mieć to podłoże alergiczne, dlatego koniecznie trzeba z taką pokrzywką iść do alergologa. Alergie bywają bardzo niebezpieczne, lepiej to zbadać, zrobic odpowiednie testy i być może brać leki. Co do dobrego alergologa to z Lublina pomoże wam doktor Stelmasiak http://www.alergolog.lublin.pl/ To fajna, zaufana lekarka, ma duże doświadczenie i fajne podejście do pacjenta.
Awatar użytkownika
Raspa
Posty: 155
Rejestracja: 18 gru 2019, 14:20

Re: Pokrzywka na twarzy - jak to leczyć?

Post autor: Raspa »

No najlepiej skonsultować to z dermatologiem, on przepisze coś konkretnego. Ja w takiej sytuacji dostałam receptę na maść/krem, którą miała wykonać farmaceutka w aptece. nie było łatwo, ale okazało się, że w DOZie mają dobre zaplecze do wykonywania takich leków :)
ODPOWIEDZ