Platinum Dent - opinie

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
marina_t
Posty: 42
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:25

Platinum Dent - opinie

Post autor: marina_t »

Witam wszystkich :) Czy są na forum osoby z Gdyni lub Trójmiasta, które miały już okazję leczyć się w klinice stomatologicznej Platinum Dent ? Szukam opinii bo dopiero się przeprowadziliśmy w te okolice i szukam dobrego stomatologa dla całej naszej rodziny.
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: polla »

kojarzę to miejsce i polecam, chodzę tam z synkiem od jakiś 2 lat :) Rewelacyjne podejście do dużych i małych pacjentów, kompleksowa opieka, ceny też niewygórowane.
Awatar użytkownika
marina_t
Posty: 42
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:25

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: marina_t »

wow dziękuje Ci za informację :) Ja własnie planuję zrobić tu pełne leczenie protetyczne a widziałam, ze nawet implanty robią także myślę, ze nie będzie z tym problemów :)
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: polla »

pewnie, że nie będzie. ja przerobiłam u nich już chyba wszystko od ekstrakcji zęba, poprzez leczenie kanałowe aż po koronki i licówki :)
Awatar użytkownika
marina_t
Posty: 42
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:25

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: marina_t »

aa no to widzę, ze masz już spore doświadczenie w tej kwestii. Ja to w ogóle się zwyczajnie boję ale mam nadzieje, że będzie ok :)
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: polla »

no coś Ty nie ma się czego bać :) teraz wszystko poszło już tak do przodu, że zabiegi są praktycznie bezbolesne :) to już nie są czasy gdy odwiedzaliśmy w szkołach kiepsko wyposażone gabinety ( taka wizja to mój postrach ;p ). głowa do góry, warto porządnie zadbać o zdrowie swoich zębów.
Awatar użytkownika
uncja
Posty: 21
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:00

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: uncja »

Jak dla mnie to możliwość wybielania w domu jest super. Stomatolog jest dla mnie koniecznym złem. Poza tym nie mam czasu umawiać się pamiętać że za 3 tygodnie muszę o 12:00 stawić się u dentysty. Od niedawna korzystam z https://paski-crest.pl Teraz przynajmniej mogę poprawić swój uśmiech w domu.
Awatar użytkownika
marina_t
Posty: 42
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:25

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: marina_t »

dobra przekonałyście mnie hehe :) nie ma się co bać, pewnie nie taki diabeł straszny. Jestem umówiona w połowie przyszłego tygodnia na wizytę, mam nadzieje, ze będzie ok. Dam znać :)
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: polla »

i jak, i jak ? opowiadaj nam tu :) mam nadzieje, ze wszystko się udało :) Sama jestem ciekawa jak tam Twoje wrażenia bo pamiętam jak ja stresowałam się na początku leczenia a potem okazało się, ze wszystko poszło bardzo gładko :)
Awatar użytkownika
AnnaAdamowicz78
Posty: 13
Rejestracja: 30 wrz 2019, 10:10

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: AnnaAdamowicz78 »

Ja wybielałam ząbki u stomatologa i wybrałam wybielanie lampą Beyond, która wybiela zęby, usuwa przebarwienia, które znajdują się w głębi struktury zęba. Ta lampa Beyond w tym gabinecie http://www.dentatus.pl powoduję wybielenie zębów nawet o 14 tonów i moim zdaniem i z tego co widzę to jest najlepsza metoda wybielanie zębów. Ja od lat miałam problem z żółtymi zębami i teraz po latach mogę cieszyć się dosłownie - śnieżnobiałym uśmiechem.
Awatar użytkownika
marina_t
Posty: 42
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:25

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: marina_t »

No jak - świetnie :) wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Lekarz zrobił przegląd, powiedział co trzeba zrobić i ile to będzie kosztować. więc pacjent wie na co się szykować i nie ma żadnych zaskoczeń później. Już jestem umówiona na kolejną wizytę :)
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: Trompka11 »

Ale przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele lepiej skorzystać na pielęgnacji Waszych zębów. Na przykładzie takich gabinetów jak https://mcs-przychodnia.pl/clinics/pora ... logicznej/ dobrze widać, w jakim kierunku warto pójść z Waszym leczeniem.
Awatar użytkownika
85Mich
Posty: 39
Rejestracja: 30 paź 2019, 11:36

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: 85Mich »

Ja swoje żeby leczyłam w zeszłym roku w tym gabinecie stomatologicznym http://www.rojekdental.pl/pl/ i teraz miałam się wybrać na przegląd...Niestety muszę jeszcze trochę poczekać aż skończy sie to całe zamieszanie związane z epidemią.
Awatar użytkownika
Mirka85Mirka
Posty: 74
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:07

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: Mirka85Mirka »

Kiedyś mieszkałam w Olsztynie i raz byłam w tym gabinecie Rojek Dental na Panasa i leczyłam u nich ząb bo mnie bolał i również mam bardzo dobre opinie o tym punkcie. Moja siostra robiła u nich licówki i pięknie to wyszło i za przystępną cenę.
MałgorzataW

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: MałgorzataW »

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!
Postanowiłam skorzystać z promocji na gruponie i 12 letniej siostrzenicy ufundować aparat ortodontyczny, gdyż go potrzebuje(oczywiście upoważnienie na leczenie miałam od jej rodziców). Wcześniej często korzystałam z usług oferowanych przez grupon.pl i byłam zadowolona z ich jakości. Dlatego właśnie niesmak połączony z zażenowaniem po wykupieniu i próbie skorzystania z gruponu na usługi Platinium Dent pozostaną ze mną na dłużej. Moje doświadczenia z Platinium Dent wskazują, że użytkownicy grupona są wprowadzani w błąd - Platinium Dent oferuje przystępną cenę za przygotowanie i założenie aparatu korekcyjnego, by następnie wręcz zmusić (co prawda umownie) klienta do korzystania z usług Platinium Dent w przyszłości. Natomiast już podczas drugiej i ostatniej wizyty, jeszcze przed założeniem aparatu na zęby, Platinium Dent przedkłada użytkownikowi grupona do podpisania umowę zawierającą klauzulę zgodnie z którą będzie on zobowiązany do wykonywania wszelkich przeglądów i wizyt kontrolnych w Platinium Dent. 

14.07.2020 roku umówiono moją siostrzenicę na konsultację ortodontyczną. Pani ortodontka jak i jej pomoc były bardzo miłe. Pani Renata Guenifi pobrała odciski,kazała zrobić zdjęcia rtg i wyleczyć jednego zęba i jednego usunąć (w innej klinice zauważono, że jest jeszcze jedna dziura, którą trzeba wyleczyć). Nikt nie zająknął się słowem o jakiejkolwiek umowie, którą będę musiała podpisać na kolejnej wizycie. Pobrano ode mnie od razu 1900 złotych. Powiedziano, że grupon został wykupiony. Wzięli ode mnie pieniądze, ale nie dali gruponu. Oczywiście upomiałam się o niego. Usłyszałam odpryskliwą odpowiedż, że mam się nie martwić, bo "to nie jest firma krzak". Nalegałam i dopiero wówczas dostałam paragon. Niestety, wydrukowanego gruponu już nie. Mam takie nieodparte wrażenie, że w ten sposób Pani Renata po prostu nie chciała oddać części pieniędzy gruponowi. Na kolejnej wizycie moja siostrzenica miała mieć założony aparat. Jednak nim została posadzona na fotel, wręczono mi dwie umowy. Jedna wyłączała jakąkolwiek odpowiedzialność Pani Renaty jako osoby zakładającej aparat. Natomiast druga umowa zobowiązywała mnie do leczenia siostrzenicy w zakresie aparatu ortodontycznego wyłącznie w Platinium Dent. Karą za naruszenie tej drugiej umowy i odbycie jakiejś wizyty w innym podmiocie leczniczym był zwrot kosztów promocji. 

Odmówiłam podpisania tych umów. W mojej ocenie cennik usług obowiązujący w Platinium Dent nie należy do najniższych. Ponadto nie znałam jakości oferowanych usług. Zamierzałam tam leczyć siostrzenicę, ale co innego chęć leczenia a co innego przymus, bo podpisanie drugiej umowy byłoby przymusem (no chyba,że oddasz określoną przez znich w umowie sumę pieniędzy). Chciałam zakończyć całą sprawę i poprosiłam o zwrot całej wpłaconej kwoty (1900 złotych). Pani Renata powiedziała ze odda mi 1600zł, gdyż za wyciski i konsultację muszę zapłacić. Odlewów też nie otrzymałam. Na zakończenie Pani Renata powiedziała, że jeżeli chcę odzyskać pieniądze, to mam zgłosić reklamację i mam oddać orginał paragonu. Kiedy odmówiłam, zaczęto mnie wyzywać od psychicznie chorych i osób stwarzających zagrożenie COVID i kazano czekać na klatce schodowej. A tak, bo w międzyczasie wezwałam policję. Tam miałam i ja i moja siostrzenica okazję usłyszeć, żebym "nie rżnęła damy". Rzucono do mnie: ,,...Pani skończyła jakieś studia czy szkołę podstawowa..." itd. Pani asystentka natomiast stwierdziła, że oni (w sensie gabinet ortodontyczny) mi nie pomogą, bo mi potrzebny jest psychiatra. 

Ja to miejsce od dzisiaj będę omijała szerokim łukiem, a mimo że Platinium Dent zwróciło mi 1400 złotych, postanowiłam o te 500 złotych powalczyć w sądzie. Takim ludziom nie można odpuszczać Zastanawiające jest, że te 1400 złotych (nie wiem dlaczego taka suma) zostało mi zwrócone dopiero po piśmie wystosowanym w moim imieniu przez mojego radcę prawnego".

Małgorzata Wysocka

repliki pistoletów skałkowych
Robuś

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: Robuś »

Niestety ja nie miałem nigdy okazji być w tej klinice więc również nie mogę się na jej temat wypowiedzieć. Z całą pewnością jeśli chodzi o dobrego ortodontę to ja uczęszczam do https://persdental.pl/ i wiem, że to był jak dla mnie bardzo dobry wybór. Moje zęby z miesiąca na miesiąc stają się o wiele ładniejsze.
tośia19909

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: tośia19909 »

marina_t pisze: ↑20 wrz 2019, 10:35 Witam wszystkich :) Czy są na forum osoby z Gdyni lub Trójmiasta, które miały już okazję leczyć się w klinice stomatologicznej Platinum Dent ? Szukam opinii bo dopiero się przeprowadziliśmy w te okolice i szukam dobrego stomatologa dla całej naszej rodziny.
Słyszłam o tym i osobiście jestem bardzo zadowolona. Także działaj!
-
aborcja Czechy
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Platinum Dent - opinie

Post autor: lowest »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat. Zobacz sobie i polecam Ci skorzystać z ich oferty bo naprawdę jest to godne polecenia.Jeśli potrzebujesz jakieś pomocy to odezwij się do mnie na priv to postaram się Ci udzielić odpowiedzi. Dzięki i do usłyszenia. https://www.krainazdrowegousmiechu.pl/
ODPOWIEDZ