Opieka nad osobami starszymi Łódź

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Beatrycja1991
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2020, 20:05

Opieka nad osobami starszymi Łódź

Post autor: Beatrycja1991 »

Czy w Łodzi są jakieś godne polecenia placówki opiekuńcze dla osób starszych? Mnie jak na razie zainteresowała oferta Centrum Opieki Familia. Może podzielicie się ze mną opiniami na temat tego miejsca, jeśli mieszka tam ktoś z waszych bliskich?
Awatar użytkownika
Polmira70
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2020, 3:23

Re: Opieka nad osobami starszymi Łódź

Post autor: Polmira70 »

To, co przede wszystkim charakteryzuje Familię to rodzinna atmosfera tego miejsca. Mieszkańcy mogą się tam poczuć bezpiecznie i komfortowo, a o ich zdrowie dba doświadczony personel medyczny. Do dyspozycji są też zajęcia rehabilitacyjne i liczne aktywności. Moim zdaniem to godna polecenia placówka opiekuńcza.
Ardżeta

Re: Opieka nad osobami starszymi Łódź

Post autor: Ardżeta »

W Łodzi akurat żadnego domu opieki nie znam, ale gdyby ktoś z Was szukał domu opieki w Nowym Dworze Mazowieckim to polecam zapoznać się z ofertą "Domu Rodzinnego". Konkretnie jest to zakład opiekuńczo-leczniczy. Seniorzy mogą tam zamieszkać na fundusz lub prywatnie.
mikuś

Re: Opieka nad osobami starszymi Łódź

Post autor: mikuś »

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić oddanie osoby bliskiej do domu opieki społecznej. Ale rozumię że różne są powody dla których korzysta się z takich rozwiązań. Ja mam w domu osobę niepełnosprawną i bardzo ucieszyłem się gdy trafiłem na tą ofertę tu https://pokonaj-bariery.pl/c/lozka-rehabilitacyjne/ łóżko rehabilitacyjne to bardzo dobre rozwiązanie dla osób spędzających większość czasu w łóżku. Oczywiście warto też wyposażyć łóżko w poduszkę rehabilitacyjną, materac który chroni przed odleżynami czy wyciągnik z trójkątem. To wszystko poprawi komfort osobie chorej a też usprawnia opiekę opiekunowi.
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Opieka nad osobami starszymi Łódź

Post autor: feel09 »

Warto na pewno zwrócić uwagę na ważną kwestię jaką jest samodzielność seniorów. Dzięki niej trzymają się znacznie lepiej i czerpią dużo większą satysfakcję z codzienności. Może aparat słuchowy w przypadku osób zmagających się z problemem słuchowym będzie trafnym rozwiązaniem? Zdecydowanie warto sprawdzić taką opcję.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Opieka nad osobami starszymi Łódź

Post autor: lowest »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://scyla.pl/pozycjonowanie-lokalne/
ODPOWIEDZ