nietrzymanie moczu u osoby dorosłej

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
zrozpaczoną

nietrzymanie moczu u osoby dorosłej

Post autor: zrozpaczoną »

Ktoś z was zmagał się z tym problemem? jak sobie radzić? Jak dobrać odpowiednie wkładki? Gdzie się to w ogóle kupuje?
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: nietrzymanie moczu u osoby dorosłej

Post autor: Iza »

Niestety nietrzymanie moczu to dość częsta dolegliwość, zwłaszcza u kobiet, które rodziły już dzieci. Leczenie nietrzymania moczu nie jest proste i nie zawsze przynosi spodziewane rezultaty. Co Wam najbardziej na to pomaga?
łoskot

Re: nietrzymanie moczu u osoby dorosłej

Post autor: łoskot »

Wiadomo, że to nie jest komfortowa sytuacja, ale wiele osób z tym żyje - warto przejść się do DOZu, tam znajdziesz np. próbki wkładek z Teny.
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: nietrzymanie moczu u osoby dorosłej

Post autor: feel09 »

Problemy zdrowotne, szczególnie te bardziej wstydliwe, wywołują sporo emocji i sprawiają, że wszystko w tym temacie staje się coraz bardziej złożone. Warto zatem korzystać z pomocy w tym obszarze i działać jak najlepiej tylko potrafimy. Dlatego też polecam produkty na inkontynecję, która jest wstydliwym obszarem, od firmy https://inkontynencja.eu/ gdzie znajdziesz naprawdę świetną jakość i dyskrecję.
walencja

Re: nietrzymanie moczu u osoby dorosłej

Post autor: walencja »

nie wiecie czy jeszcze można w dozie dostać te próbki wkładek? Mama zaczęła mieć problemy z nietrzymaniem, bierze leki ale nie czuje się komfortowo więc chcialabym kupić dla niej takie wkładki
mróweczka

Re: nietrzymanie moczu u osoby dorosłej

Post autor: mróweczka »

Można, moja babcia brała niedawno u nich próbki bo nie wiedziała jaki rozmiar powinna kupić, sprawdziła, przetestowała i zakupiła już pełne opakowanie wkładek higienicznych.
brylka

Re: nietrzymanie moczu u osoby dorosłej

Post autor: brylka »

A to każdy może skorzystać z takich darmowych próbek? Czy one są dostępne w każdej aptece DOZ? Chętnie bym przetestowała bo po porodzie mam spory dyskomfort.
baluczka

Re: nietrzymanie moczu u osoby dorosłej

Post autor: baluczka »

Tak w każdej aptece DOZ stacjonarnej można otrzymać takie darmowe próbki, potem jak się sprawdzi to spokojnie można kupić pełne opakowanie będą pewnym, że będzie w porządku.
jasiakowa

Re: nietrzymanie moczu u osoby dorosłej

Post autor: jasiakowa »

Wczoraj widziałam, że promocja w DOZ nadal obowiązuje i nadal można otrzymać darmowe próbki na środki higieniczne, super rozwiązanie zanim kupi się pełne opakowanie.
Milorek

Re: nietrzymanie moczu u osoby dorosłej

Post autor: Milorek »

Najważniejsze jest aby iść do odpowiedniego specjalisty. I wdrożyć leczenie, zrobić konkretne badania. To jest podstawa. Jeśli ktoś z okolic Torunia, to warto iść do specjalisty w przychodni Nasz Lekarz. Tam jest sporo dobrych lekarzy różnych specjalizacji, w tym również urologów. Jest możliwość wykonania odpowiednich badań, oraz maja bardzo nowoczesne USG.
Awatar użytkownika
orzech
Posty: 74
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:38

Re: nietrzymanie moczu u osoby dorosłej

Post autor: orzech »

Nie jest to miła przypadłość ale jakoś trzeba sobie z nią radzić. Warto wiedzieć, że w stacjonarnych aptekach DOZ można kupić różne akcesoria - takie jak wkładki i pieluchomajtki.
lilanana

Re: nietrzymanie moczu u osoby dorosłej

Post autor: lilanana »

Dokuczało mi to po ciąży, nie było przyjemne, ale ćwiczyłam, w międzyczasie kupowałam wkładki w dozie, mają duży wybór, a jak potrzebuje to nawet z refundacją można kupić.
ODPOWIEDZ