Naturalne i zdrowe produkty

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Kleopatra1983
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 18:08

Naturalne i zdrowe produkty

Post autor: Kleopatra1983 »

Jakie macie zdanie na temat używania naturalnych produktów typu kosmetyki czy zdrowa żywność? Zauważyliście, żeby miały lepszy wpływ na wasz organizm? Zastanawiam się, czy nie włączyć ich do diety, dlatego chętnie poczytam, jakie wy macie doświadczenia :)

centrala nawiewna z nagrzewnicą wodną
Awatar użytkownika
tessa64
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2020, 6:11

Re: Naturalne i zdrowe produkty

Post autor: tessa64 »

Najważniejsze jest, aby produkty kupować ze sprawdzonego źródła, wtedy dopiero możesz mieć pewność, że skład jest w pełni naturalny. Ja na przykład bardzo lubię sklep sklepbialysaibaba.pl. Są tam oleje, octy winne, ale i zioła czy mydła roślinne. Koniecznie zajrzyj, ceny są stosunkowo niskie, ale jakość rewelacyjna.
karólci333

Re: Naturalne i zdrowe produkty

Post autor: karólci333 »

Ja zdecydowanie popieram zdrowszą wersję kosmetyków. Od dłuższego czasu używam tych z Annabelle Minerals ich cienie do brwi robią robotę. Mega długo się utrzymują mimo mojej mega tłustej skóry i co najważniejsze są super napigmentowane.

oczyszczanie organizmu z toksyn suplementy
pieniędz

Re: Naturalne i zdrowe produkty

Post autor: pieniędz »

Naturalne i zdrowe produkty stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. Przez to coraz częściej przyłapuje się na tym, że czytam etykiety na danym produkcie i szukam takich naturalnych. Jednak łatwe to nie jest. Na szczęście koleżanka podesłała mi ten link https://wyrobynaturalne.com/ pod którym znajdę wiele naturalnych i ekologicznych produktów
uśka

Re: Naturalne i zdrowe produkty

Post autor: uśka »

A jakie przyprawy są w waszej kuchni? ja bardzo lubię odawać do swoich przepisów goździki które podnosza walory smakowe moich potraw. Dodaję je do kompotów, herbaty, grzańców i potraw mięsnych. A ostatnio trafiłam w moim ulubionym sklepie z zdrowymi produktami - na ten artykuł tu https://www.bee.pl/gozdziki-wlasciwosci ... a-963.html Wszystko o goździkach i ich zastosowaniu nie tylko w kuchni, ale też w kosmetyce. A tez goździki maja duży wpływ na nasze zdrowie - zobaczcie sami i może od razu zróbcie zamówienie.
mkoPŻ

Re: Naturalne i zdrowe produkty

Post autor: mkoPŻ »

Mam jedną zasadę - im mniej przetworzone produkty, tym zdrowsze i tego się trzymam, a goździki, o których pisze moja przedmówczyni są jedną z najbardziej ulubionych przypraw!
ODPOWIEDZ