Leczenie zespołu cieśni nadgarstka

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
DagaMM
Posty: 85
Rejestracja: 27 kwie 2019, 13:50

Leczenie zespołu cieśni nadgarstka

Post autor: DagaMM »

Leczenie zespołu cieśni nadgarstka - ktoś z Was przechodził?
Awatar użytkownika
Filty
Posty: 74
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:17

Re: Leczenie zespołu cieśni nadgarstka

Post autor: Filty »

Często jak diagnoza jest późno to pozostaje tylko operacja. Takie operacyjne leczenie zespołu cieśni kanału nadgarstka przeprowadzają w klinice Wilmed. To bezpieczny, szybki i mało inwazyjny zabieg, więc nie trzeba się obawiać.
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: Leczenie zespołu cieśni nadgarstka

Post autor: agis »

Teraz jest taka metoda BP, dzięki której można pozbyć się problemu. Poczytajcie sobie o niej. Nie trzeba poddawać się operacji.
Awatar użytkownika
allo83
Posty: 141
Rejestracja: 02 wrz 2019, 17:18

Re: Leczenie zespołu cieśni nadgarstka

Post autor: allo83 »

Obecnie pracuję zdalnie. Po kilkanaście godzin dziennie piszę na klawiaturze. Ból nadgarstka nie dawał mi spać w nocy. Poddałam się diagnostyce EMG w http://dobradiagnostyka.com.pl/home,2,o_nas.html. Okazało się, że mam zespół cieśni nadgarstka. Leczenie laserem znacznie poprawiło mój stan zdrowia.
Kiedyś930

Re: Leczenie zespołu cieśni nadgarstka

Post autor: Kiedyś930 »

Uzyskanie odpowiedniej diagnozy to podstawa wdrożenia skutecznego leczenia. Ta zasada sprawdza się również w przypadku zespołu cieśni nadgarstka. Dobrym pomysłem jest wybranie się do placówki, oferującej diagnostykę w Jeleniej Górze i mieć pewność, że zostaniemy kompleksowo przebadani.
ODPOWIEDZ