Jaki catering dietetyczny wybrać?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
delma
Posty: 80
Rejestracja: 28 cze 2019, 13:35

Re: Jaki catering dietetyczny wybrać?

Post autor: delma »

Mnie pomogła dieta pudełkowa od https://healthypack.pl/ . Idealna opcja dla zapracowanych, zabieganych i tych, którzy po prostu nie lubią gotować. Jest smacznie, wszystko z dowozem do domu czy do pracy. Teraz takie diety są mega modne, a i na prawdę to skuteczna forma odchudzania.
Awatar użytkownika
maja95
Posty: 95
Rejestracja: 16 cze 2019, 22:56

Re: Jaki catering dietetyczny wybrać?

Post autor: maja95 »

Kiedyś myślałam że to głupie i tylko dla leniwych takie zamawianie jedzenia, nie tylko na wynos ale także właśnie taką dietę pudełkową. No ale później złamałam sobie rękę i nie byłam w stanie sama gotować i takie dania uratowały mi życie w ten smaczny sposób. :D
Awatar użytkownika
borówka
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2019, 20:29

Re: Jaki catering dietetyczny wybrać?

Post autor: borówka »

ja zamawiam z WygodnaDieta.pl, na początku byli w Warszawie, teraz podbijają też inne miasta
Awatar użytkownika
ela27
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2019, 14:27

Re: Jaki catering dietetyczny wybrać?

Post autor: ela27 »

Hej :)
Według mnie świetnym rozwiązaniem jest dieta pudelkowa warszawa. Sama korzystam z tej diety od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Dania są pyszne, świeże i odpowiednio zbilansowane. Jeśli nie macie czasu gotować i robić zakupów to serdecznie polecam! :)
Awatar użytkownika
Mania
Posty: 49
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:08

Re: Jaki catering dietetyczny wybrać?

Post autor: Mania »

Może pomyśl o cateringu dietetycznym? Wiele osób się na to decyduje bo jest to bardzo wygodna opcja. Bliżej z takim cateringiem zapoznasz się na stronie http://www.dietadabrowska.pl/. Poczytaj koniecznie o tym, na czym to polega.
Awatar użytkownika
fanusia
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2019, 18:19

Re: Jaki catering dietetyczny wybrać?

Post autor: fanusia »

Jeżeli nie wiesz to zobacz ranking cateringów dietetycznych . Ja też nie wiedziałem i skorzystałem z tego odnośnika. Jestem bardzo zadowolony z wyboru.

jak ozdobić grzejnik
Czas nie czeka na nikogo.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Jaki catering dietetyczny wybrać?

Post autor: Iza »

To zależy od Twoich preferencji żywieniowych i od tego, z jakiej diety chcesz korzystać. Jeśli na przykład jesteś wegetarianką, to polecam zajrzeć na stronę https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/wegetarianska. Znajdziesz tam listę firm cateringowych, które oferują właśnie pudełkową dietę wegetariańską, bez mięsa. Myślę, że wybierzesz tam coś dla siebie ;)
Awatar użytkownika
allo83
Posty: 141
Rejestracja: 02 wrz 2019, 17:18

Re: Jaki catering dietetyczny wybrać?

Post autor: allo83 »

Do naszego pensjonatu przyjeżdżają klienci z różnymi schorzeniami przewodu pokarmowego. Wymagają specjalnej diety. Z tego powodu zamówiliśmy w firmie www.cateringdabrowa.pl catering dietetyczny. Firma bezbłędnie wywiązuje się z dość skomplikowanych zamówień. Dania są idealnie dopasowane do dolegliwości klientów.
Awatar użytkownika
kumpel
Posty: 62
Rejestracja: 30 lis 2019, 20:34

Re: Jaki catering dietetyczny wybrać?

Post autor: kumpel »

ja moge wam polecic loveatcatering.pl poniewaz pierwszy raz jestem tak naprawde zadowolony z tego typu uslug. Jedzenie mi smakuje, kalorycznosc taka jak powinna byc, ogromnym atutem jest to, ze maja na stale dietetyka z ktorym mozna konsultowac swoje watpliwosci, aaaaa no i co w ogole jest super moim zdaniem- wspolautorka przepisow jest finalistka masterchefa wiec.... :)mniam!
Awatar użytkownika
Porion77
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2019, 11:08

Re: Jaki catering dietetyczny wybrać?

Post autor: Porion77 »

Jacuś poszedł do przedszkola ze sporą nadwagą. Dzięki odpowiedniemu żywieniu osiągnął po 2 latach normalną wagę. Jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni, że przedszkole zatrudniło firmę cateringową www.smakus.pl, która tak profesjonalnie dba o właściwe i smaczne żywienie dzieci. Nasz synek często prosi, żeby zrobić mu jedzenie takie, jak w przedszkolu.
ODPOWIEDZ