Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
arek0103
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 11:41

Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: arek0103 »

Od roku jestem na ketozie, musiałam zmienić swój tryb życia na dietę ketogeniczną ponieważ miałam sporą nadwagę przed ciążą a po ciązy to już w ogóle dramat :P Po 3 pierwszych miesiącach czułem się źle, byłam osłabiona i zmęczony cały czas. Zacząłem szukać sposobów na pozyskanie energii i zwiększenie ketonów, w tym pomógł mi suplement ketony egzogenne BHB. Wybór padł na sklep ketogeniczny z suplementami przeznaczonymi właśnie dla ketogeników, strzał w dziesiątkę. Po roku ketozy i odpowiedniej suplementacji, udało mi się zrzucić 32kg przy bardzo dobrych wynikach zdrowotnych.

Także, jeśli ktoś zmaga się z nadwagą to zdecydowanie polecam dietę ketogeniczną oraz odpowiednią suplementację z ketosklep24.pl, mają mega niskie ceny :P
Awatar użytkownika
mkoP
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2019, 19:51

Re: Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: mkoP »

Mmm, pierwsze słyszę. Co to za dieta i na czym polega? Czy pije się jakieś proszki rozrobione w wodzie zamiast normalnych posiłków czy może jakoś inaczej? A jaki efekt? Nie ma jojo?
ODPOWIEDZ