Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
mamuśka17

Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Post autor: mamuśka17 »

Czy znacie jakieś skuteczne sposoby jak powstrzymać wypadanie włosów? Od jakiś dwóch tygodni włosy wypadają w nienaturalnej ilości. Co bardzo mnie martwi, bo w objętości już czuć, że jest ich mało. Czy może jakieś suplementy mogą pomóc?
polić

Re: Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Post autor: polić »

Myślę, że w tym artkule https://www.sn2world.com/pl/kobieta/149 ... losow.html znajdziecie odpowiedź na swoje pytania. Jest tam bowiem wiele cennych porad, które w takiej sytuacji mogą okazać się niezwykle pomocne. Trzeba bowiem stawiać na sprawdzone rozwiązania, które pomogą nam zatrzymać taki proces i sprawić, że nasze włosy będą wyglądały naprawdę idealnie i to niezależnie od pory roku.
JaceKś17

Re: Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Post autor: JaceKś17 »

A może spróbuj Delpos? Na Facebooku widziałam, że wiele osób poleca tę kurację jako skuteczna przy wpadaniu włosów właśnie. Z ciekawości sprawdziłem i są to dermokosmetyki na bazie naturalnych składników. I faktycznie w wyszukiwarce jest dużo pozytywnych ocen na temat tego specyfiku.
Zbyś

Re: Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Post autor: Zbyś »

Mam pytanie do panów doświadczonych problemem z wypadaniem włosów. Znalazłem sobie - między innymi oczywiście - taki poradnik: https://instytut-urody.net.pl/lysienie- ... im-radzic/ Czy rady tam przedstawione faktycznie pomagają zatrzymać nadmierne wypadanie włosów?
ODPOWIEDZ