Ginekomastia

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Jędrzej

Ginekomastia

Post autor: Jędrzej »

Czy jest jakiś inny sposob na leczenie ginekomastii niż operacja? Boję się zabiegu ale z drugiej strony bardzo chce się pozbyć tego problemu, wstyd się rozebrać :(
KevinŻ

Re: Ginekomastia

Post autor: KevinŻ »

Myślę, że o tym musi zadecydować lekarz po obejrzeniu Cię i badaniach. U mnie jedynym skutecznym rozwiązaniem była ginekomastia. Zdecydowałem się na zabieg w Wilmedzie na Wilanowie u doktora Ciszewskiego. Wszystko się udało i dziś już prawnie nie pamiętam o tym, że miałem ginekomastię.
Wło

Re: Ginekomastia

Post autor: Wło »

Jędrzej pisze: ↑16 gru 2020, 0:34 Czy jest jakiś inny sposob na leczenie ginekomastii niż operacja? Boję się zabiegu ale z drugiej strony bardzo chce się pozbyć tego problemu, wstyd się rozebrać :(
Powiem szczerze, że raczej nie bardzo. Mój mąż w zeszłym roku poddał się tej operacji i wyszło naprawdę dobrze. Mi nie przeszkadzało jak wyglądał wcześniej, ale był to jego ogromny kompleks. Operacji poddał się w klinice Prestige Clinic we Wrocławiu http://prestigeclinic.pl/uslugi/ginekomastia/. Zabieg przeprowadził doświadczony i rzetelny chirurg, który spisał się doskonale. Naprawdę jest godny polecenia.
orko

Re: Ginekomastia

Post autor: orko »

Czemu obawiasz się operacji? To zdecydowanie najlepsza metoda na trwałe pozbycie się problemu. I szybkie też, zabieg potrwa kilka godzin, potem jakiś czas rekonwalescencji i możesz wrócić do codziennych obowiązków. Bez kolejnego zamartwiania się, że masz damski biust. Ja bym się wcale nie zastanawiał tylko decydował się na zabieg. Wiadomo nie byle gdzie, świetne opinie ma dr Dorota Żukowska z Łodzi, z całego kraju ma takich pacjentów. Jak masz możliwość to do niej zapisz się na konsultację.
ODPOWIEDZ