Dezynfekcja

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Hildgabęnt462

Dezynfekcja

Post autor: Hildgabęnt462 »

Pojawia się co raz więcej czerwonych stref. Ja mam zapas płynu do dezynfekcji https://www.hendi.pl/plyn-antywirusowy- ... kod-237205 i regularnie czyszczę powierzchnie użytkowe w domu. A jak wy sobie radzicie nadal?
Awatar użytkownika
Porion77
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2019, 11:08

Re: Dezynfekcja

Post autor: Porion77 »

Można na przykład zamówić sprzęt bezdotykowy do dezynfekcji. Sprawdzi się w firmie, biurze. Ja taki zamawiałem u https://eurotechnika.info.pl/pl/ i jestem bardzo zadowolony. Solidny automat w przystępnej cenie fachowo pomogli mi wybrać specjaliści z firmy. Widać, że znają się na tym, czym handlują. Warto skorzystać z ich usług.
Sówka

Re: Dezynfekcja

Post autor: Sówka »

My do dezynfekcji dla nas i naszych maluchów stosujemy płyny anti-covid19 . Są to produkty bardzo bezpieczne i nie zawierają alkoholu, Można je bez problemu zamówić u nich na stronie https://anti-covid19.com/dezynfekcja-rak/
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Dezynfekcja

Post autor: Iza »

Bardzo istotna w obecnej sytuacji jest również dezynfekcja powierzchni i pomieszczeń. Słyszeliście może o tak zwanej technice zamgławiania? Wykorzystuje ją środek EpidAIR, o którym więcej możecie się dowiedzieć ze strony producenta https://epidair.com/. Dzięki temu, że aplikacja produktu z opakowania odbywa się z dużym wyrzutem (nawet do 4 metrów), średniej wielkości pomieszczenie można zdezynfekować w niecałą minutę. Zdezynfekowanych powierzchni nie trzeba już dodatkowo przecierać itp., ponieważ pozostają one suche.
AnNITAś

Re: Dezynfekcja

Post autor: AnNITAś »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy https://dezynfekcjawroclaw.pl/oferta/dezynfekcja, która oferuję waśnie działania z zakresu dezynfekcji najlepszymi środkami. Ja zamawiałem taka usługę po niestety okropnych lokatorach, którzy doprowadzili moje mieszkanie do opłakanego stanu.
Awatar użytkownika
mantra
Posty: 161
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Dezynfekcja

Post autor: mantra »

Czasami to trzeba i postawić na profesjonalną firmę od dezynfekcji, do dezynfekcji pomieszczeń np. Jednak tak na co dzień to podstawową kwestią jest dezynfekcja rąk. Sprawdźcie sobie tak urządzenia od firmy http://olleclean.pl/ które umożliwią wam łatwą i również oszczędną dezynfekcje. Urządzenia AeroCare dozują płyn tylko przy podstawieniu dłoni i też w postaci delikatnej mgiełki.
ODPOWIEDZ