Co na zaparcia??

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
słana

Co na zaparcia??

Post autor: słana »

Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić? Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?
Awatar użytkownika
finka
Posty: 122
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:55

Re: Co na zaparcia??

Post autor: finka »

słana pisze: ↑19 cze 2021, 20:24 Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?
Te domowe metody nie zawsze są skuteczne, poza tym nieraz takie metody powodują nagłe reakcje, silne parcie a co gorsza bolesne skurcze. Dla mnie o wiele lepszym rozwiązaniem w przypadku zaparć jest xenna balance bo łagodnie działa
łodka

Re: Co na zaparcia??

Post autor: łodka »

Przy jelitowych problemach lekarz zalecił mi stosowanie probiotyku proktologicznego proctolact, bo jak się okazuje można go stosować nie tylko podczas antybiotykoteroapii ale także w ramach profilaktyki we wszystkich stanach mogących zwiększyć podatność na infekcje bakteryjne w obrębie odbytu.
tośia19909

Re: Co na zaparcia??

Post autor: tośia19909 »

słana pisze: ↑19 cze 2021, 20:24 Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić? Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?
Zacznij pić siemię lniane, na pewno Ci pomoże. :)
-
aborcja Czechy
MagdalenaĆ45

Re: Co na zaparcia??

Post autor: MagdalenaĆ45 »

Jeżeli szukasz dobrych czopków na zaparcia dla dorosłych to polecam w najbliższej aptece o czopki eva/qu. Firma ma również czopki dla dzieci po 2 roku życia i są to czopki eva/qu bambini. Czopki maja bardzo dobry skład i po aplikacji czopek rozpuszcza się wydzielając dwutlenek węgla i wodę a jak wiadomo woda stanowi poślizg dla kału.

szerokopasmowy internet tp
ODPOWIEDZ