Biznesowe szkolenia

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

Biznesowe szkolenia

Post autor: Zefir »

Wiadomo, ze takich szkoleń jest bardzo dużo i trudno się na coś kokretnego zdecydować. nawet tutaj https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ wybór jest dość duży jednak najlepiej wybierać coś co dostarczy nam przydatną wiedze.
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: Biznesowe szkolenia

Post autor: agis »

A tutaj https://leadership-center.pl/2018/07/agile-manifesto/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to koniecznie poczytajcie sobie czym jest Agile Manifesto . Myślę, że właśnie taki kierunek swoich szkoleń należy obrać. Niewątpliwie warto bowiem dążyć do tego, aby nasza praca była skuteczna, efektywna i satysfakcjonująca. Myślę, że tylko w ten sposób można osiągnąć sukces.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Biznesowe szkolenia

Post autor: Iza »

Jeśli ktoś z Was szuka szkoleń dla branży budowlanej, to polecam Wam na przykład szkolenie http://szkolenia-kargroup.eu/kurs-majster-budowlany/. Dowiecie się na nim sporo ciekawych rzeczy na temat budowy, materiałów budowlanych i remontów. Po jego ukończeniu natomiast Firma Szkoleniowa Kar-Group wystawi Wam adekwatny certyfikat :)

moto trial
Awatar użytkownika
Konwalia54
Posty: 46
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:23

Re: Biznesowe szkolenia

Post autor: Konwalia54 »

W każdym biznesie powinno się przykładać dużą uwagę do szkoleń z zakresu BHP. Wystarczy w tym celu zatrudnić profesjonalną firmę - Centrum BHP s.c.  (ul Flisaków 8, 03-043 Warszawa), która doskonale zna tematykę BHP i potrafi swoją wiedzę dopasować do profilu działalności danej firmy. Dzięki temu pomogą Wam przeprowadzić analizę ryzyka w Waszej firmie oraz wskażą na jakie aspekty trzeba zwrócić największą uwagę. Dzięki temu pracownicy będą świadomi zagrożeń jakie wiążą się z ich pracą i przede wszystkim będą wiedzieli jak się zachowywać żeby praca była w pełni bezpieczna.
Awatar użytkownika
kikko
Posty: 134
Rejestracja: 03 paź 2019, 19:25

Re: Biznesowe szkolenia

Post autor: kikko »

Sprawdzi wam się na bank warszawska firma szkoleniowa MF Szkolenia https://mfszkolenia.pl Mają m.in. szkolenia z zarządzania sobą w czasie, kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów czy podnoszenia umiejętności komunikacji. U mnie się ich szkolenia doskonale sprawdziły, są na wysokim poziomie, także jeśli szukacie dobrej firmy szkoleniowej to mogę wam ich doradzić.
Awatar użytkownika
rudzielec
Posty: 56
Rejestracja: 07 lip 2019, 22:00

Re: Biznesowe szkolenia

Post autor: rudzielec »

Jeśli wahacie się czy pójść na szkolenie z zakresu zarządzania projektami, to tutaj http://www.katalogprzedsiebiorstw.pl/cz ... ktami.html warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które przede wszystkim pomogą w podjęciu ostatecznej decyzji.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2020, 20:03 przez rudzielec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Biznesowe szkolenia

Post autor: mczay »

Ja niedawno miałem szkolenia z grafiki w mojej firmie i dodatkowo też tutaj https://cgwisdom.pl/ wykupiłem sobie dwa kursy obsługi programów do grafiki projektowej. Wiem że pomoże mi to z umiejętnościami, będę mógł w firmie zajmować się większą ilością zleceń i zarabiać więcej.
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: Biznesowe szkolenia

Post autor: bongu »

Myślę, że instrukcja bezpieczeństwa pożarowego https://q-hse.pl/ jest bardzo ważna, tym bardziej jak chcemy dostać się np do straży. Ogólnie ciekawe szkolenia prowadzi ta firma w Gdańsku, myślę, że coś dla siebie znajdziecie.
łąka

Re: Biznesowe szkolenia

Post autor: łąka »

Na tą chwilę mogę wam polecić bezpłatne warsztaty dla przemysłu produkcyjnego https://www.informatykawprodukcji.pl/, gdzie macie okazję jak System ERP optymalizuje poszczególne obszary produkcyjne.
aśka098

Re: Biznesowe szkolenia

Post autor: aśka098 »

A mnie ostatnio zainteresowały kursy zawodowe warszawa, które mogą być dofinansowane. Z tego co zauważyłam Urząd Pracy wspiera ludzi bezrobotnych w celu dokształcenia się do danego zawodu. Po takich kursie dana osoba może w wybranej branży zacząć pracować lub nawet otworzyć własną działalność.
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 183
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: Biznesowe szkolenia

Post autor: Elisa »

Warto o tych pomyśleć, na pewno w wielu sytuacjach te sprawdzą się bardzo dobrze i tu macie nie tylko typowo rozwojowe szkolenia do wyboru. Powinniście również zainteresować sie firmą https://www.7l.pl i ich wsparciem dla biznesu. Proponują tu różnego rodzaju rozwiązania IT
Awatar użytkownika
uperle
Posty: 186
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:37

Re: Biznesowe szkolenia

Post autor: uperle »

Szkolenia jak i wdrożenia w dany temat ma firma https://haccp-polska.pl/ korzystam z ich oferty już sporo czasu i jestem bardzo zadowolony. Myślę, że i dla was kontakt z nimi będzie czymś super i uda was się wiele z niego wyciągnąć. Jak dla mnie nie ma lepszej firmy zajmującej się właśnie tymi usługami.
ODPOWIEDZ