Strona 1 z 1

targi

: 24 cze 2019, 16:39
autor: micha
Nie będę chyba oryginalny jak napiszę że na takim stoisku na targach sprawdzi się ścianka reklamowa,coś z oferty którą znajdziesz na https://www.retio.pl/ .Szczególnie na targach,warto być zauważonym,bo same hostessy nie wystarczą...I dobrze też pomyśleć o odpowiedniej kolorystyce takiej ścianki,która ma przyciągnąć wzrok odwiedzających,czyli być może potencjalnych klientów którzy odwiedzą nasze stoisko!

Re: targi

: 18 paź 2019, 23:37
autor: kikko
Jak szukacie solidnej firmy od projektowania i budowy stoisk targowych to sprawdźcie sobie ART-CO https://art-co.com.pl/ To świetni specjaliści w tym zakresie, ich stoiska są funkcjonalne i mają dobry design, przyciągają wzrok klientów. Ceny mają przyzwoite, także to kolejny duży plus tej firmy. Jak trzeba to zapewniają też obsługę gotowych stoisk.

bezledy kamera polska strona

Re: targi

: 25 wrz 2020, 20:50
autor: lowęst
Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://wedo.pl/dom-mediowy-agencja-mediowa/warszawa/

Re: targi

: 06 mar 2023, 19:51
autor: Walec
W sumie targi są bardzo fajną opcją jeżeli chodzi o samą promocję naszej firmy i właśnie dlatego powinniśmy na pewno zadbać o posiadanie modułowego stoiska targowego. W każdym razie dla mnie takie rzeczy za każdym razem wykonuje firma https://expotextil.pl/ i ja jestem z nich bardzo zadowolony.