Strona 1 z 1

Flaga reklamowa

: 19 cze 2019, 18:58
autor: micha
A może jakaś flaga reklamowa? Coś w tym stylu https://www.retio.pl
Na podanej stronie,osobiście znalazłem wiele sposobów na reklamę firmy,trudno się tak naprawdę zdecydować co będzie optymalnym rozwiązaniem..

Re: Flaga reklamowa

: 23 gru 2019, 10:38
autor: Anka
Dobrym nośnikiem reklamy jest też ścianka reklamowa. Ostatnio zamawialiśmy takie przez stronę https://www.berkano.pl/ Szybki kontakt sprawił, że zamówienie zostało zrealizowane bez problemowo i terminowo. Fachowa obsługa zapewniła nam pomoc w dobraniu odpowiednich ścianek. Ponieważ przymierzamy się do udziału w targach już postanowiliśmy, że wszystkie niezbędne materiały reklamowe - łącznie ze stoiskiem - będziemy zamawiać w tej firmie.

Re: Flaga reklamowa

: 26 sty 2020, 13:37
autor: dominajka
Sprawdz sobie taka opcje jak http://e-partner.com.pl/ - masz duzo lepsze efekty niz przy flagach czy banerach. no i przede wszystkim pozwala to zdecydowanie zminimalizowac koszty i zwiekszyc wyniki sprzedazowe bo dodatkowo nawiazujesz relacje z klientem, ktory juz potencjalnie jest zainteresowany ta usluga czy produktem.

Re: Flaga reklamowa

: 19 kwie 2020, 20:21
autor: mksi898
Flagi reklamowe możecie kupić w różnych miejscach, ale bardzo podobają mi się wykonane flagi, które można zamówić od firmy http://agra-dobron.pl/ Posiada ona ciekawą ofertę dla różnych przedsiębiorstw. Sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad takim rodzajem reklamy dla swojej firmy, bo wiem, że u innych wykazuje ona dużą skuteczność. Liczę na to, że teraz eventy i targi z takimi flagami przyniosą nam jeszcze więcej klientów, którzy poznają nasze usługi na wysokim poziomie.