Strona 1 z 1

listwy podłogowe

: 19 cze 2019, 11:18
autor: Tamaris
hej, jak myślicie, czy najlepszym sposobem na wykończenie podłogi sa listwy podłogowe czy można jeszcze jakoś inaczej zamaskować szparę między ścianą a podłogą?

Re: listwy podłogowe

: 21 cze 2019, 11:03
autor: Yaro_78
Jeśli chodzi o ukrycie szpary czy nierówności to najlepszym rozwiązaniem są listwy. Przede wszystkim listwa dobrze maskuje takie niedoskonałości i jest dodatkowa ozdobą w pomieszczeniu. Bardzo ciekawie prezentują się listwy drewniane. Duży wybór takich listew znajdziesz w ofercie firmy Baltic Wood. To producent podłóg oraz listew bardzo wysokiej jakości. Oferowane przez nich listwy są bardzo proste w montażu - posiadają specjalne zaczepy, dzięki którym przytwierdza się je do ściany.

Re: listwy podłogowe

: 11 lut 2020, 10:33
autor: pamela66
zdecydowanie listwy są potrzebne do zakrycia szpary przy podłodze, możesz np/ wybrać listwy przypodłogowe mdf, które nie są drogie, a dostępne w wielu wzorach

Re: listwy podłogowe

: 01 wrz 2020, 17:13
autor: lowest
Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
http://www.purterm.pl/

Re: listwy podłogowe

: 01 wrz 2020, 17:17
autor: serwisant
Jeśli jest do wykonania remont, to do najczęstszych prac które są do wykonania gdy mamy na myśli remont mieszkania są: malowanie, tynki, układanie płytek, układanie paneli, układanie płytek oraz montaż płyt kartonowo - gipsowych. Często trzeba się mocno postarać, aby znaleźć porządną firmę która wykona dla nas zlecone prace. Należy pamiętać, że niska cena nie powinna ani nie może być jedynym kryterium przy wyborze wykonawcy. Warto się postarać zdobyć dojście do poprzednich prac wykonanych przez daną firmę. A jeśli mamy do wykonania instalacje sanitarne lub instalacje elektryczne to szczególną uwagę powinniśmy przywiązać do ewentualnych uprawnień, jakie nasz potencjalny wykonawca powinien posiadać. Bezpieczeństwo - poza jakością, decydując się na usługi budowlane powinno być kwestią priorytetową przy wykonywaniu jakichkolwiek prac remontowych. Przy jeszcze poważniejszych zleceniach jak np. ocieplenie elewacji czy budowa domu należy zwrócić uwagę na standardy pracy danej firmy. Należy przygotowac sobie listę nurtujących nas pytań i bez zastanowienia o wszystko wypytać. Uczciwy wykonawca nie będzie miał żadnych oporów przed wytłumaczeniem nam wszystkich istotnych i nurtujących nas zagadnień.

Re: listwy podłogowe

: 15 cze 2021, 14:34
autor: bongu
Jeśli chcesz kupić dla siebie solidny klej do listew przypodłogowych to zajrzyj do sklepu podlogi24 w nim na pewno go dostaniesz. U mnie ten klej sprawdza się najlepiej, dzięki niemu nic nie odpada i wszystko solidnie się skleja, co dla mnie jest bardzo ważne, przy remoncie mieszkania.