Strona 1 z 1

Spedycja zagraniczna

: 11 cze 2019, 11:52
autor: zorza
Dzień dobry Państwu. Mam nadzieję, że nie będzie to problemem, jeśli zapytam o coś, co mnie bardzo martwi. Otóż mogę powiększyć firmę o Irlandię i Anglię, jeśli chodzi o rozsyłanie tam towarów. Kilka firm się zainteresowało. Niestety, problem polega na tym, że nie mam tam żadnej spedycji, nic kompletnie. Możecie mi powiedzieć, czy da to się jakoś czasowo przez firmę zewnętrzną załatwić ? Magazyn również mnie interesuje.

nawożenie trawnika dolomitem

Re: Spedycja zagraniczna

: 17 cze 2019, 16:27
autor: Olgusiek33
Jeżeli jest popyt na Twoje usługi, produkty to problemu nie ma. Na pewno znajdziesz jakieś rozwiązanie ;) Co do magazynu tu widziałam, że firma Gizo, z którą współpracujemy już kilka ładnych lat, ma w ofercie hale na wynajem w Warszawie, Białymstoku, czy też w Szczecinie. Generalnie mają wiele oddziałów w różnych miastach w Polsce. Zajrzyj sobie na ich stronkę, bo na pewno będziesz potrzebować do magazynu wózków widłowych, które tu można kupić nowe, używane, a nawet i wynająć.

Re: Spedycja zagraniczna

: 18 cze 2019, 13:47
autor: polkis
Z tą spedycją zagraniczną to trzeba nieźle uważać, bo to jednak usługa zdalna i czasem mały błąd może do Waszych "uszu i oczu" nie dotrzeć, jeśli wiecie, co mam na myśli. Zawsze gdzie w grę wchodzi chociaż częściowe zaufanie, trzeba mimo wszystko u-wa-żać. Skoro ma to być nie tylko magazyn, ale i cały rozsył towaru, to najlepiej mieć tam swojego człowieka jako zabezpieczenie, który w razie co przekaże Ci, co się dzieje.

Re: Spedycja zagraniczna

: 21 cze 2019, 11:51
autor: sensualna
Na spokojnie znajdziesz, może nawet w okolicy? Wbrew pozorom jednostki oferujące spedycję i magazyn międzynarodowy, mają jakąś placówkę w Polsce, skąd w końcu pozyskują najwięcej klientów. Nie powiem Ci wprost, kogo możesz wybrać, bo niestety nie wiem, ale też do tej sieci bym Cię odesłała. Najlepiej się szuka na mapie Googla, to będziesz wiedziała, kogo masz najbliżej, a potem to już wiadomo, piszesz maila, albo bezpośrednio do nich dzwonisz czy jedziesz.

Re: Spedycja zagraniczna

: 27 cze 2019, 9:29
autor: absola
Interesuje Was spedycja zagraniczna, hm, niech no pomyślę. Jest to dość często wybierana usługa dla biznesu. ale to wcale nie znaczy, że nie ma wśród firm oferujących taką usługę, oszustów. Jak już pisaliście, trzeba do tematu podejść ostrożnie, bo można się nieźle przejechać. Niech no mi się nazwa firmy przypomni.. A, no właśnie, może spróbujesz ze Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ ? T o taka większa jednostka i na pewno o niej słyszałaś, bo są dość mocno znani. Oni coś takiego na pewno poprowadzą.

wayfinder tv

Re: Spedycja zagraniczna

: 05 lip 2019, 16:08
autor: Hogan
Spedycja zagraniczna świetnie się w Polsce rozwija. Aż miło na to wszystko popatrzeć.
____________________________
http://pracelicencjackiepolitologia.olsztyn.pl

Re: Spedycja zagraniczna

: 09 lip 2019, 11:22
autor: MickRed
Rzeczywiście. Logistyka jest obecnie najlepiej rozwijającą się polską branżą.
________________________-
Socjologiczny blog

Re: Spedycja zagraniczna

: 09 lip 2019, 15:14
autor: Motaro
Logistyka to jest obecnie branża numer 2 w Polsce. Warto w nią zainwestować.
________________________________________
pracemagisterskiezarzadzanie.waw.pl

Re: Spedycja zagraniczna

: 12 lip 2019, 12:31
autor: Spekulant
Spedycja zagraniczna w Polsce generuje świetne miejsca pracy dla osób, które znają języki obce. Niestety nie jest to praca dla mnie, bo płynnie nie władam angielskim.
_____________________________
uniwersytetekonomicznypoznan.pl

Re: Spedycja zagraniczna

: 16 lip 2019, 14:42
autor: GoldenShark
Ja pracuję jako spedytor zagraniczny i zarabiam na tym świetne pieniądze. Polecam ten zawód wszystkim.
_____________________________________
Pisanie prac magisterskich na Politechnice

Re: Spedycja zagraniczna

: 14 gru 2019, 18:40
autor: Trompka11
Musicie jednak pamiętać o tym, że podczas prowadzenia takich usług, powinniście w pełni zadbać o towary, które przewozicie. Właśnie dlatego dobrym pomysłem może być skorzystanie z innowacyjnych pojemników, które możecie znaleźć w https://www.schoellerallibert.com/pl/pr ... klt-range/ To na pewno pozytywnie wpłynie na Wasz biznes, miejcie to na uwadze.

Re: Spedycja zagraniczna

: 13 sie 2020, 21:53
autor: Konwalia54
Spedycja międzynarodowa jak również krajowa powinna być zlecana profesjonalnym firmom - https://logit.com.pl/organizacja-transportu-logit/ które posiadają specjalnie do tego dedykowane samochody. W zależności od rodzaju ładunku wymagany jest inny rodzaj auta. Dlatego trzeba wybierać firmy sprawdzone i profesjonalne.

Re: Spedycja zagraniczna

: 30 maja 2021, 22:44
autor: Aręk
Natomiast jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie wyboru rozwiązań do poprawy efektywności pracy w firmie transportowej to na pewno warto tutaj wymienić system Flotman https://www.flotman.pl/blog/ustawa-o-el ... ger-floty/ który daje duże możliwości dla lepszej kontroli oraz podniesienia efektywności pracy. Jednocześnie warto poszerzać swoją wiedzę z branży m.in Ustawa o elektromobilności: 3 rzeczy, które powinien wiedzieć manager floty. Pozdrawiam serdecznie i dajcie znać na co się zdecydowaliście w tym zakresie.

Re: Spedycja zagraniczna

: 14 cze 2021, 10:11
autor: Libeś
Osobiście podzielam wypowiedź poprzednika i wykorzystanie systemu Flotman, który jak się okazuje daje naprawdę fajne możliwości rozwoju biznesu i zarządzania dużą flotą samochodów ciężarowych, osobowych, czy maszyn budowlanych. Na poziomie, wsparcie obsługi i też szeroki zakres funkcjonalności o których można się dokładnie dowiedzieć zaglądając na ich stronę internetową.

Re: Spedycja zagraniczna

: 01 sie 2021, 12:37
autor: miłosz
Dosyć często korzystam z usług bardzo dobrej firmy jaką jest Agencja celna Gdynia z https://magemar.com.pl/agencja-celna-gdynia/ , pracownicy tej firmy z wielkim zaangażowaniem i dużą wiedzą podchodzą do zlecenia, także współpraca z nimi jest czystą przyjemnością.

Re: Spedycja zagraniczna

: 09 sie 2021, 15:55
autor: agiś
A tę firmę https://pks-sa.com/oferta/spedycja-miedzynarodowa.html już sprawdzaliście? Oferuje ona wiele ciekawych i praktycznych propozycji w ramach spedycji i transportu. Przede wszystkim plusem jest to, że niezwykle kompleksowo podchodzi do tematu, a w dzisiejszych czasach jest to niezwykle ważne. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.

Re: Spedycja zagraniczna

: 02 lut 2024, 14:44
autor: Kitku
W wolnej chwili proponuję zaznajomienie się z ofertą firmy pod adresem https://symlog.eu/magazyn-logistyczny/. Jeśli zależy Ci na rzetelnej i jakościowej spedycji międzynarodowej, to warto zaufać. Ich bogate spektrum ofertowe sprawi, że transport przebiegnie bezproblemowo. Podziel się swoim doświadczeniem z tą firmą.

Re: Spedycja zagraniczna

: 16 lut 2024, 12:07
autor: mirkaa
Wszystko zależy od tego, co chcemy przetransportować. W niektórych sytuacjach z pewnością zaciekawi Was holowanie i transport pojazdów Wrocław: http://holowanie.wroclaw.pl/ . Polecam zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy. Szczególnie przyda się w sytuacji awaryjnej na drodze.

Re: Spedycja zagraniczna

: 02 kwie 2024, 20:29
autor: merryem
Ja wam zaś podpowiem, że warto też zgłosić się do firmy EJKO http://ejko.com.pl/ . Oni już na rynku istnieją od wielu, wielu lat - także mają ogromne doświadczenie, wiedzę i są niezawodni. Już wiele zleceń mają zrealizowanych na swoim koncie.

Re: Spedycja zagraniczna

: 19 kwie 2024, 9:47
autor: tymon74
A może ktoś z was ma taką firmę i potrzebuje powiększyć swoją flotę? Warto postawić na dobrej jakości maszyny, zwłaszcza przy transporcie ciężkich materiałów. Polecam sprawdzić, co oferuje firma Skibicki https://skibicki.com.pl, która zajmuje się produkcją zabudów samowyładowczych dla samochodów ciężarowych. Wywrotki, przyczepy, naczepy i hakowce najwyższej jakości. Dobry kontakt, szybka realizacja i naprawdę przystępne ceny

Re: Spedycja zagraniczna

: 29 kwie 2024, 10:27
autor: Gość
Spedycja morska to fascynująca gałąź transportu, która obejmuje wiele aspektów. Jeśli chcesz zgłębić tę tematykę, koniecznie odwiedź: https://pfc24.pl/