Strona 1 z 1

Zabieg usuwania tkanki tłuszczowej?

: 05 lis 2021, 13:07
autor: mamuśka17
Czy ktoś z Was zdecydował się może na zabieg usuwania tkanki tłuszczowej? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wykonaniem właśnie takiego zabiegu. Na https://anlaya.pl/pricelist/onda/ jest nawet dostępna dość szczegółowa informacja na temat zabiegu. Jednak bardziej chciałabym poznać opinie osób, które na taki zabieg właśnie się zdecydowały. Na jaki efekt można liczyć i jak długo on się utrzymuje i czy by go wykonać, trzeba spełnić jakieś wymagania? Możecie coś podpowiedzieć?

Re: Zabieg usuwania tkanki tłuszczowej?

: 07 lis 2021, 15:41
autor: alicja71
Jeśli chcecie się pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://mediderm.com.pl/oferta/liposukcja-2 . Macie tam bowiem namiar na gabinet, gdzie są wykonywane różne zabiegi. Między innymi znajdziecie tam zabieg liposukcji. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania, które będą naprawdę idealnie dopasowane do naszych potrzeb. Przede wszystkim warto bardzo kompleksowo podejść do tematu.

Re: Zabieg usuwania tkanki tłuszczowej?

: 12 lis 2021, 21:30
autor: Kuśka
A o tej metodzie z-lipo słyszałyście https://www.beautyskin.com.pl/redukcja- ... iza-zlipo/ ? Robią ją w tej warszawskiej klinice na żoliborzu ale i na powiślu beauty skin. Polega ona na zamrażaniu tłuszczu w określonym czasie i w określonej partii ciała. Kriolipoliza działa na powierzchni skóry i wszystkich warstwach tkanki podskórnej, aż do powięzi mięśniowych. Zabieg jest w pełni bezpieczny i co ważne nieinwazyjny. Ale w tym przypadku ważna jest precyzja i doświadczenie specjalisty dlatego tak ważne jest by zaufać najlepszym