Strona 1 z 1

Usługi informatyczne

: 22 paź 2021, 13:44
autor: Ziółkowski
Niedługo otwieram swoją firmę. Będę potrzebował obsługi informatycznej, w tych czasach jest to podstawa bez której nie da się budować biznesu online. Czy macie w swoich firmach zatrudnionych informatyków czy decydujecie się może na outsourcing? Firmy takie jak Ngsolutions.pl oferują takie usługi. Mieliście jakieś doświadczenia z takimi firmami i możecie się wypowiedzieć?

Re: Usługi informatyczne

: 16 mar 2023, 17:54
autor: ludmiłaa
Widzę, że interesują was usługi wrocław it. W sumie mogę was też nakierować na dobrą firmę, która zapewni wam kompleksowe wsparcie. A mam tutaj na myśli firmę Dragonfly , która oferuje outsourcing IT w tym naprawę komputerów , konfigurację systemów itd.

Re: Usługi informatyczne

: 18 sie 2023, 16:31
autor: maryśka
Akurat ja zastanawiam się nad tym by postawić na usługi informatyczne . Faktycznie firma posiada świetną ofertę, dodatkowo też jesli chodzi o koszty to nie są one wcale wygórowane

Re: Usługi informatyczne

: 25 paź 2023, 14:14
autor: patrycjaa
Odnosząc się do moich informacji, wydaje się, że korzystną alternatywą jest też Obsługa księgowa firm informatycznych Współpracują tam specjaliści z obszernym doświadczeniem, którzy zapewniają wysokiej jakości wsparcie i fachową pomoc.

Re: Usługi informatyczne

: 28 lis 2023, 8:48
autor: molka
Co jak co, ale obsługę informatyczną należy powierzyć specjalistom w swoim fachu. W związku z tym , zostawiam wam namiar na https://enicom.pl/ Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę internetową, gdzie znajdziecie więcej informacji.