Strona 1 z 1

Kurier do przesyłek paletowych

: 19 paź 2021, 21:06
autor: neverland
Witam serdecznie. Mam takie pytanko do was, czy może orientujecie się jak wygląda nadanie palety kurierem? Zależy mi na sprawdzonej firmie, z którą mogłabym podjąć się dłuższej współpracy, zatem dobrze jakby ceny były atrakcyjne. Z góry dzięki bardzo za pomoc!

Re: Kurier do przesyłek paletowych

: 27 paź 2021, 18:34
autor: KamilZoł
W takim razie jeżeli będziecie szukali dobrej jakości propozycji w zakresie palet drewnianych i wsporników wysokiej jakości to jak najbardziej polecam sprawdzić producenta SAS Palety, który produkuje europalety My szukaliśmy specjalistów o odpowiedniej wydajności i terminowych dostawach. To co ich wyróżnia to zdecydowanie ogromne doświadczenie w branży, jasne warunki współpracy i dobre ceny. Akurat pod względem palet nie mamy problemów i dzięki temu możemy zachowywać odpowiednią wydajność produkcji.

Re: Kurier do przesyłek paletowych

: 01 lis 2021, 21:24
autor: fikta
neverland pisze: ↑19 paź 2021, 21:06 Witam serdecznie. Mam takie pytanko do was, czy może orientujecie się jak wygląda nadanie palety kurierem? Zależy mi na sprawdzonej firmie, z którą mogłabym podjąć się dłuższej współpracy, zatem dobrze jakby ceny były atrakcyjne. Z góry dzięki bardzo za pomoc!
Moja rada taka, że w przypadku przesyłek o niestandardowych wymiarach najlepiej porównać kilka opcji i w tym celu polecam portal brokera kurierskiego https://www.pogotowiepaletowe.pl/ . Cena wówczas będzie znacznie mniejsza, bo wybierzemy oczywiście tę firmę która oferuje najtańsze usługi :)