Strona 1 z 1

spedycja

: 19 paź 2021, 20:44
autor: neverland
Cześć !! Przychodzę do was z pewnym zapytaniem i mam nadzieję że uda mi się znaleźć pomoc. Mianowicie jakie firmy spedycyjne polecacie w kwestii transportu towaru za granicę? Macie namiary na kogoś sprawdzonego, kto nadaje się do dłuższej współpracy?

Re: spedycja

: 27 paź 2021, 13:09
autor: Paweł56
Bardzo dużo osób szuka firm spedycyjnych ale nie tak łatwo znaleźć taką firmę. Mnie interesuje transport krajowy ale nie mogę znaleźć firmy, która miałaby naprawdę sporo doświadczenia w tej dziedzinie. Jeśli kojarzycie jakąś firmę to koniecznie zostawcie namiar.

Re: spedycja

: 30 paź 2021, 22:22
autor: róża
Bardzo ważne jest by prowadząc firmę transportową posiadać jednak dobry i sprawdzony monitoring https://www.truckonline.pl/ . U mnie sprawdził się naprawdę bardzo dobrze. Dzięki niemu można z łatwością sprawdzić lokalizację moich kierowców jak i proces tankowań

Re: spedycja

: 02 lis 2021, 8:14
autor: Miłosz
W mojej opinii tutaj akurat warto poświęcić trochę więcej czasu na rozwiązania wspierające prowadzenie firmy transportowej. Dlatego właśnie my zdecydowaliśmy się postawić na skuteczny system flotman, który ułatwia nam integracje z giełdami, kontrolę lokalizacji, czy też zużycia paliwa i stanu technicznego. Poza tym na stronie https://www.flotman.pl/blog/komputer-po ... ak-dziala/ znajdziecie więcej informacji m.in jak działa komputer pokładowy i jak należy z niego odpowiednio korzystać. Pozdrawiam!

Re: spedycja

: 02 lis 2021, 20:22
autor: sfinx
neverland pisze: ↑19 paź 2021, 20:44 Cześć !! Przychodzę do was z pewnym zapytaniem i mam nadzieję że uda mi się znaleźć pomoc. Mianowicie jakie firmy spedycyjne polecacie w kwestii transportu towaru za granicę? Macie namiary na kogoś sprawdzonego, kto nadaje się do dłuższej współpracy?
Najlepiej by było poznać różne rodzaje transportu morskiego https://pfc24.pl/rodzaje-transportu-morskiego/ . Bo temat jest bardzo rozległy. Jeśli chodzi o firmę to oczywiście wybierz kogoś sprawdzonego, w końcu chodzi o bezpieczeństwo Twojego towaru

Re: spedycja

: 04 lis 2021, 10:32
autor: Marek517
Jeżeli chodzi o transport i spedycję, to wszystko zależy czy wysyłacie coś jednorazowo czy na przykład prowadzicie firmę i szukacie stałego partnera. Jeśli właśnie poszukujecie firmę, to polecam skorzystać z usług specjalistów z firmy Magemar https://magemar.com.pl/. Oni oferują profesjonalne transporty droga morską i lądową na całym obszarze Europy. Firma zajmuje się spedycją, ładunkami ponadnormatywnymi, a do tego cała agencją celną. Z nimi nie ma obaw że coś pójdzie złe, polecam do zapoznania się z ich ofertą.

Re: spedycja

: 06 lis 2021, 22:41
autor: agid
Jeśli poszukujecie firmy spedycyjnej i transportowej, która spełni wasze oczekiwania, to myślę, że na spokojnie warto sobie zerknąć na tę stronę https://pks-sa.com/ . Znajdziecie tam bowiem wiele różnych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Na pewno trzeba wybrać taką, która bardzo rzetelnie podejdzie do tematu. Dzięki temu przede wszystkim nie trzeba się będzie o nic martwić. Ważne jest to, aby wybrać taką firmę, która ma kompleksowy zakres usług.