Strona 1 z 1

Magazyn na dokumenty

: 05 wrz 2021, 8:42
autor: sarina_88
Hej forumowicze. Wiedzieliście o tym, że można wynajmować magazyny samoobsługowe Łódź i składować tam między innymi dokumenty? Dla mnie to świetne rozwiązanie, bo bywa tak, że w biurze nie ma już na nie miejsca. Pewnie to znacie? Ktoś z was wynajmuje taki magazyn i chciałby co nieco o tym opowiedzieć?

Re: Magazyn na dokumenty

: 13 paź 2021, 15:30
autor: rozika
Jeśli przechowujecie dokumenty, to warto zerknąć sobie tutaj https://esbud.pl/kiedy-i-jak-mozna-znis ... -ksiegowe/ i sobie poczytać. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, jeśli chodzi o niszczenie dokumentów księgowych. Dowiecie się kiedy można to zrobić. Uważam, że taka wiedza może okazać się pomocna.

Re: Magazyn na dokumenty

: 20 paź 2021, 20:53
autor: sneaky
sarina_88 pisze: ↑05 wrz 2021, 8:42 Hej forumowicze. Wiedzieliście o tym, że można wynajmowaćmagazyny samoobsługowe] i składować tam między innymi dokumenty? Dla mnie to świetne rozwiązanie, bo bywa tak, że w biurze nie ma już na nie miejsca. Pewnie to znacie? Ktoś z was wynajmuje taki magazyn i chciałby co nieco o tym opowiedzieć?
Taki wynajem, to nic szczególnego. Jest wiele takich oferty, bo i jest zapotrzebowanie na takie usługi. Są nawet portale z takimi ofertami dla biznesu np. https://miejscapaletowe.pl/

Re: Magazyn na dokumenty

: 14 lis 2021, 16:59
autor: Iza
A skoro już przy magazynach jesteśmy - czy ktoś z Was planuje może kupić nowe wózki widłowe spalinowe na swoją halę magazynową? Jeśli tak, to polecam zajrzeć do artykułu na stronie internetowej https://optimumbhp.pl/blog/wozki-widlow ... -nie-tylko. Dowiecie się z niego między innymi czym kierować się przy zakupie takich wózków czy też w jaki dodatkowy osprzęt możecie takie wózki wyposażyć. Taka wiedza może się Wam przydać ;)

Re: Magazyn na dokumenty

: 30 lis 2021, 18:13
autor: Maria Świderska
Warto również mieć pod ręką firmę, która zawodowo zajmie się niszczeniem dokumentów . Jedną z takich firm jest https://medienpartner.pl/kontakt/ z. Firma zajmuję się niszczeniem dokumentów na profesjonalnej maszynie HSM DUO SHREDDER5750 z gwarancją 4 stopnia tajności, zgodnie z normą DIN 66399. Wiele razy korzystaliśmy z pomocy firmy i powiem wam, że jesteśmy bardzo zadowoleni bo dzięki nim mamy jeszcze miejsce na nasze aktualne dokumenty. Polecam zapoznać się z ofertą firmy i nawiązywać współpracę bo naprawdę warto.