Strona 1 z 1

cukier

: 16 sie 2021, 14:59
autor: jaś
Cżesto słyszę że za dużo słodzę napoje i jem niezdrowe słodyczy. Że cukier nie ma żadnych zalet, dzięki niemu szybko tyjemy. Do naszego organizmu dostarcza tylko puste kalorie. Ja mogę się z tym zgodzić, ale ja kocham słodkości, więc co mam robić. Czym je zastąpić? Liczę na wasze ddobre ray.

Re: cukier

: 17 sie 2021, 14:05
autor: Ćma
To prawa biały cukier jest niezdrowy i dostarcza nam tylko pustych kalorii. Jak chcesz być zdrowy postaw na zamienniki naturalne które mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Zobacz ofertę sklepu tu https://www.bee.pl/9183-cukier-i-zamienniki-cukru Masz tu spory wybór zdrowych zamienników. Ale zanim zrobisz zakupy, przeczytaj informacje o każdym z tych produktów.

Re: cukier

: 25 wrz 2021, 16:38
autor: katarina
Dokładnie tak. Dobre napoje mogą być słodkie bez dodatku cukru. Rzuć okiem na ten sok z aronii https://korabgarden.pl/pl/produkty/sok- ... remium-nfc . Korab Garden tłoczy go z całych owoców, w niskiej temperaturze. Do soku nic nie jest dodawane, jest w 100% naturalny. Pyszny i zdrowy. Spróbuj, świetna alternatywa dla słodzonych napojów.

Re: cukier

: 27 wrz 2021, 13:14
autor: Iza
Ja raczej nie używam cukru. Kiedy jednak muszę coś osłodzić, sięgam po jego zamienniki, na przykład erytrytol. Można je zamówić przez internet, na przykład w sklepie ze zdrową żywością https://jawo2008.pl/. Jak widać ceny nie są tam wcale wygórowane, więc polecam się rozejrzeć ;)