Strona 1 z 1

Artykuły budowlane i wykończeniowe

: 08 lip 2021, 5:12
autor: Maurycjusz_66
Witam serdecznie. Podpowiecie mi, gdzie najbardziej opłaca się kupować wszelkie artykuły budowlane i wykończeniowe? Obecnie interesują mnie przede wszystkim różnego rodzaju elementy złączne. Planowałem zamówić je w hurtowni, bo chyba tak będzie najrozsądniej pod względem ceny, ale i jakości. Też tak sądzicie?

Re: Artykuły budowlane i wykończeniowe

: 29 lip 2021, 3:22
autor: gośkaaa
Warto robić zakupy online. Dzięki temu można się kompleksowo wyposażyć bez wychodzenia z domu. Tutaj https://budujmy.eu/pl/menu/pianki-poliu ... -1017.html znajdziecie wiele różnych ciekawych propozycji w tym zakresie. Uważam, że warto się tam rozejrzeć. Być może coś wam wpadnie w oko. Trzeba zawsze patrzeć na jakość i cenę.

Re: Artykuły budowlane i wykończeniowe

: 11 sie 2021, 0:50
autor: Paweł
Maurycjusz_66 pisze: ↑08 lip 2021, 5:12 Witam serdecznie. Podpowiecie mi, gdzie najbardziej opłaca się kupować wszelkie artykuły budowlane i wykończeniowe?
Jeśli chodzi o materiały budowlane, to akurat jestem z tematem dość na bieżąco, więc na pewno mogę polecić skład Podolski - Kruszywa https://podolski-kruszywa.pl/ zamawiamy u nich wszelkiego rodzaju kruszywa potrzebne w trakcie naszej budowy.

Re: Artykuły budowlane i wykończeniowe

: 11 sie 2021, 12:14
autor: BosakŻ
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy RETRANS https://retrans.com.pl/kontakt/ z miejscowości Kornica. Firma działa w sektorze robót podwodnych, górnictwa odkrywkowego, budownictwa, produkcji suszonych piasków kwarcowych oraz transportu drogowego. Firma dokona takich usług jak : wydobycie kruszyw oraz pogłębianie zbiorników wodnych przy wykorzystaniu profesjonalnych sprzętów (koparek ssących, pogłębiarek) o dużej wydajności .

nasiona cieciorki

Re: Artykuły budowlane i wykończeniowe

: 19 wrz 2021, 22:23
autor: fikuś
Jeśli poszukujecie kruszywa typu żwir, granit, grysy czy piaskowce to warto odwiedzić ten skład https://kruszywalask.pl/oferta/zwiry.html , który znajduje się w Łasku w woj. Łódzkim. Firma oferuje zorganizowanie transportu i rozładunku grysu na terenie Łodzi, Łasku i okolicach