Strona 1 z 1

Piece i trzony do gastronomii

: 25 cze 2021, 22:39
autor: Lałka
Staram się znaleźć jakiś sklep internetowy, w którym znajdę sprzęt do gastronomii np. piece konwekcyjno-parowe, trzony, czy meble metalowe. Jak na razie właśnie rozglądam się za optymalnymi opcjami i jednak nie wiem co będzie dla naszego biznesu najlepszą z opcji. Dajcie znać, jeśli jeszcze coś polecacie.

Re: Piece i trzony do gastronomii

: 25 cze 2021, 22:50
autor: ArekOś
A jak zabieracie się za kompletowanie porządnego wyposażenia gastronomicznego w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na wysoki standard, rozbudowaną ofertę i jednocześnie zawsze przystępne ceny to tutaj hurtownia gastronomiczna Invest Horeca wypada naprawdę dobrze. Między innymi jeśli chodzi o trzony, czy całe kuchnie https://investhoreca.pl/q/?keywords=kuchnia Pozdrawiam i dobrych zakupów życzę!

Re: Piece i trzony do gastronomii

: 25 cze 2021, 22:55
autor: Gełek
też uważam, że warto sobie sprawdzić hurtownię gastronomiczną Invest Horeca, mają praktycznie wszystko czego możecie potrzebować do swojego lokalu. Jednocześnie zapewniają dobre ceny, profesjonalne wsparcie obsługi i dotrzymanie terminów. Nie mam jak do tej pory zastrzeżeń ;)

Re: Piece i trzony do gastronomii

: 25 cze 2021, 22:59
autor: Lałka
Gełek pisze: ↑25 cze 2021, 22:55 też uważam, że warto sobie sprawdzić hurtownię gastronomiczną Invest Horeca, mają praktycznie wszystko czego możecie potrzebować do swojego lokalu. Jednocześnie zapewniają dobre ceny, profesjonalne wsparcie obsługi i dotrzymanie terminów. Nie mam jak do tej pory zastrzeżeń ;)
Brzmi interesująco, chętnie sprawdzę w takim razie jak to dokładnie też cenowo wygląda.

Re: Piece i trzony do gastronomii

: 25 cze 2021, 23:17
autor: Horeń
Szukając porządnego wyposażenia gastronomicznego, a szczególnie pieców i trzonów to warto odwiedzić https://investhoreca.pl/q/?keywords=kuchnia Invest Horeca dobre ceny, marki, profesjonalna obsługa i dostawy na czas. Mam nadzieję, ze pójdzie pomyślnie i pandemia już nam nie pokrzyżuje planów :)

Re: Piece i trzony do gastronomii

: 30 cze 2021, 19:04
autor: owiś
Warto sobie zerknąć na pewno tutaj https://www.gastropuls.pl/ . Jest tam bowiem namiar na hurtownie gastronomiczną, która specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów. Można tam zrobić kompleksowe i przede wszystkim bezpieczne zakupy.