Strona 1 z 1

Dla kogo odszkodowanie?

: 24 cze 2021, 3:35
autor: Selma1986
Witajcie moi drodzy. Jakiś czas temu zastanawiałam się, komu tak naprawdę należy się odszkodowanie komunikacyjne. Wychodzi na to, że każda ofiara wypadku drogowego może starać się o rekompensatę pieniężną, ale w tej sprawie najlepiej udać się do kancelarii odszkodowawczej, żeby mieć pewność, że otrzymamy faktycznie tyle, ile nam się należy. Korzystaliście z takich usług? Jakie macie doświadczenia?

ok co to znaczy

Re: Dla kogo odszkodowanie?

: 14 lip 2021, 14:04
autor: KalinowskaŚ90
A co w sytuacji jeżeli ktoś uzyskał za niskie odszkodowanie ? W takiej sytuacji polecam zapoznać się z ofertą tej firmy https://www.doplatydooc.com.pl/odszkodo ... kodowan-oc , która zajmuję się odzyskiwaniem odszkodowań OC dla ofiar wypadków drogowych, w pracy, czy rolnictwie. Ja z takiej pomocy skorzystałam i tylko na tym zyskałam .

Re: Dla kogo odszkodowanie?

: 05 sie 2021, 11:30
autor: Ewa Zyśk
Znam bardzo dobrze firmę BLUM https://www.doplatydooc.com.pl/kontakt i klika miesięcy temu bardzo mi pomogli w mojej problemowej sytuacji związanej z odszkodowanie. Firma jest godna polecenia bo szybko i sprawnie załatwiają sprawę i możemy szybko odzyskać należne nam pieniążki.