Strona 1 z 1

sklep elektryczny

: 12 maja 2021, 19:03
autor: Franuś90
Witam, szukacie sklepu z którego możecie kupić porządne oświetlenie? W sklepie https://sklep.elus.pl/lena-lighting,2,622169 znajdziecie mnóstwo takich produktów. Skąd Wy do tej pory kupowaliście tego typu rzeczy? Kupujecie ze sklepów online czy ze stacjonarnych?

Re: sklep elektryczny

: 28 lip 2021, 11:58
autor: Iza
A czy kojarzycie może taką hurtownię elektryczną jak https://sklep.instalator.sosnowiec.pl/. Widziałam, że można tam zamówić on-line takie elementy jak kable, przewody, złączki, naświetlacze, puszki i wiele innych. Ceny wydają mi się tam całkiem atrakcyjne i konkurencyjne. A Wy jak sądzicie, opłaca się tam zrobić takie zakupy?

Re: sklep elektryczny

: 01 sie 2021, 23:30
autor: agiś
Jeśli chcecie zrobić zakupy online, to na pewno warto sobie zerknąć na tę stronę https://eldor24.pl/tasmy-izolacyjne/tas ... ex-0019-03 . Znajdziecie tam ciekawy asortyment dopasowany do konkretnych potrzeb. Jest tam bowiem namiar na hurtownię elektryczną, gdzie można się kompleksowo wyposażyć.

Re: sklep elektryczny

: 27 wrz 2021, 22:34
autor: sfinx
Nie wszystko niestety jest dostępne w sklepie elektrycznych. Gdyby potrzebne było wiązki kablowe to od https://www.teknosystem.com.pl/kompeten ... i-kablowe/ mozna je zamówić. Jest to producent oferujący najwyższą jakość, każda wiązka jest testowana elektrycznie i spełnia standardy

Re: sklep elektryczny

: 19 paź 2021, 2:14
autor: neverland
Zależy gdzie szukasz, bo jeśli chodzi o TIM to tutaj dostępność produktów jest bardzo szeroka, powedziałbym że nawet największa ze wszystkich dostępnych miejsc. W każdym razie mi jeszcze ani razu nie zdarzyło się, by były jakieś braki w asortymencie, to co potrzebuję jest dostępne w dostatecznej ilośc