Strona 1 z 1

Potrzebna księgowa od zaraz

: 28 kwie 2021, 16:24
autor: Lęszek98
Hej, poszukuję biura rachunkowego, najlepiej by było na Woli lub okolicach. Jest jedno fajne Biuro rachunkowe Warszawa Wola , jednak chciałbym porównać sobie różne oferty. Czy możecie polecić mi jakieś bkonkurencyjne biuro rachunkowe, oczywiscie musi być ubezpieczone. Najlepiej jeśli będzie tam więcej niż jedna ksiegowa, by poważnie się nami zajęli. Otwieramy innowacyjny startup wiec potrzebujemy obeznanej w temacie księgowej która nam troszke pomoże.
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Re: Potrzebna księgowa od zaraz

: 26 maja 2021, 15:36
autor: AlinkaŻ
Ja natomiast mogę polecić bardzo dobre biuro https://www.adamus.net.pl/kontakt ale ono jest z Warszawy. Ja na przykład jestem z Legionowa i mam bardzo dobre połączenie pkp i ztm do tej księgowej i polecam zapoznać się z ich oferta bo mają super ofertę

Re: Potrzebna księgowa od zaraz

: 15 cze 2021, 13:55
autor: sięm
To możesz śmiało kontaktować się z biurem rachunkowym PLUS https://plus.katowice.pl/cennik-uslug/ z Katowic. My ich zatrudniamy, prowadzą naszą pełną księgowość i spisują się przy tym bardzo dobrze, to świetni fachowcy, doświadczeni i kompetentni. Bez problemu możemy się z nimi dogadać, dotrzymują terminów, no po prostu dzięki nim nasza księgowość jest ogarnięta, wszystko to w atrakcyjnej cenie, polecam.

Re: Potrzebna księgowa od zaraz

: 16 cze 2021, 18:20
autor: prmonń
Jeżeli ktoś z was jest z okolicy Janówka, to możecie śmiało kontaktować się z Kancelarią Finansowo-Księgową Edyty Ulanowicz https://www.ekfk.pl/oferta/uslugi-ksiegowe właśnie w tym mieście. Ona ma szeroki zakres usług, to kompetentna specjalistka, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Nie tylko kompleksowo obsługuje naszą księgowość, ale także ta kancelaria wykonała u nas audyt finansowy, którego bardzo potrzebowaliśmy.

Re: Potrzebna księgowa od zaraz

: 31 lip 2021, 21:37
autor: sneaky
prmonń pisze: ↑16 cze 2021, 18:20 Jeżeli ktoś z was jest z okolicy Janówka, to możecie śmiało kontaktować si. Ona ma szeroki zakres usług, to kompetentna specjalistka, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Nie tylko kompleksowo obsługuje naszą księgowość, ale także ta kancelaria wykonała u nas audyt finansowy, którego bardzo potrzebowaliśmy.
Można również wykorzystać różne programy do tego. Tylko trzeba sprawdzić, czy pozwalają generować jednolity plik kontrolny https://jpk-insight.pl/co-to-jest-jpk-c ... ontrolnym/

Re: Potrzebna księgowa od zaraz

: 17 sie 2021, 17:50
autor: Ramixć
Jeżeli jesteśmy w temacie usług księgowych to polecam zapoznać się z oferta firmy Pimag https://www.pimag.pl/kontakt . Firma oferuję kompleksowe usługi rachunkowe dostosowane do potrzeb klienta. Firma szeroko rozumianą księgowością, proponując wsparcie w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i wielu innych kwestii związanych z własnym przedsiębiorstwem w bardzo dobrych cenach.

Re: Potrzebna księgowa od zaraz

: 19 sie 2021, 16:03
autor: Rossłon
Pełną i kompleksową księgowością w firmie zajmuje się biuro https://www.bilans-plus-szczecin.pl/ofe ... ksiegowosc. Plus właśnie za bardzo dobre podejście do potrzeb klientów, obsługują różne firmy, więc znajdziemy ofertę dla siebie. Rozliczenia są co do grosza, na czas, bez problemu. To mega duży plus