Strona 1 z 1

Ekskluzywna łazienka

: 07 kwie 2021, 21:53
autor: Urszula1977
Podobają się wam ekskluzywne meble łazienkowe? Mnie bardzo, dlatego właśnie w takim stylu chciałabym kupić wyposażenie. Pomyślałam, że świetnym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z usług firmy produkującej wyposażenie na wymiar. Dobra decyzja? Jak myślicie?

Re: Ekskluzywna łazienka

: 23 maja 2021, 14:06
autor: gorzył
Jeśli szukasz nowoczesych mebli łazienkowych to zdecydowanie musisz skorzystać z https://www.kulenty.pl/galeria/meble-lazienkowe - mają świetne rozwiązania! Najlepiej do nich napisać, albo zadzwonić i dogadać się na przygotowanie projektu. Mają naprawdę ciekawe pomysły i myślę,że ich oferta przypadnie wam do gustu.

Re: Ekskluzywna łazienka

: 04 cze 2021, 10:31
autor: żelisława1
Koniecznie znajdź też dobrego fachowca, który pomoże Tobie przy remoncie oraz wykończeniu łazienki. W moim przypadku był to hydraulik Robert - usługi hydrauliczne we Wrocławiu: https://rost.wroclaw.pl/ . Muszę powiedzieć, że naprawdę go polecam. To świetny fachowiec.

Re: Ekskluzywna łazienka

: 08 cze 2021, 17:02
autor: ciućka
Do ekskluzywnej łazienki przede wszystkim musisz mieć też bardzo dobrze wykonane, solidne baterie - czy to prysznicowe, czy umywalkowe :) Moim zdaniem jeśli takich szukasz, to warto zajrzeć tutaj - https://sklep.sotbe.com/ bardzo duży wybór i przede wszystkim świetna jakość :)