Strona 1 z 1

Tłumaczenia tekstów specjalistycznych

: 01 kwie 2021, 6:31
autor: Sylwiusz66
Witam. Komu w Warszawie zlecilibyście tłumaczenie tekstów specjalistycznych z dziedziny prawa? Wiele osób poleca Panią Danutę z tlumaczka-przysiegla.pl. Też jesteście zadowoleni z efektów jej pracy?

Re: Tłumaczenia tekstów specjalistycznych

: 19 kwie 2021, 4:57
autor: Faustyn1985
Pani Danuta wykonuje zarówno tłumaczenia pisemne, jak i tłumaczenia ustne w Warszawie i moim zdaniem w pracy radzi sobie lepiej niż niejeden specjalista. Ma też konkurencyjne ceny, co uważam za zaletę. Mogą ją tylko i wyłącznie polecić.

Re: Tłumaczenia tekstów specjalistycznych

: 20 kwie 2021, 13:27
autor: kikko
Bardzo dobry tłumacz przysięgły języka angielskiego i niemieckiego to pan Marek Bagiński z Białegostoku https://www.prolingua.com.pl/oferta/tlu ... swiadczone Ze wszystkim sobie poradzi, z tłumaczeniem tekstów technicznych, medycznych czy prawniczych. Polecałem go tez różnym znajomym i wszyscy byli, tak samo jak ja, zadowoleni z jego usług. Plusa daję też za rozsądne ceny tłumaczeń.

Re: Tłumaczenia tekstów specjalistycznych

: 17 maja 2021, 16:08
autor: krmń
My przesyłamy nasze teksty, z typowo branżowym językiem, do szkoły językowej LING Partner z Wrocławia https://www.lingpartner.pl/oferta/tlumaczenia . Oni wykonują profesjonalne tłumaczenia, są rzetelni pod każdym względem, możemy ich polecić każdemu. Tłumaczenia wykonują w kilku językach, zawsze są one doskonale przygotowane, wykonane w terminie. Warto skorzystać z ich usług.

Re: Tłumaczenia tekstów specjalistycznych

: 24 sie 2021, 19:00
autor: balecki
Tak to prawda ja również całkiem niedawno zlecałem tłumaczenia specjalistyczne dla https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia ... listyczne/ i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest to robić. W końcu również takie rzeczy można zrobić przez Internet nie wychodząc z domu.

Re: Tłumaczenia tekstów specjalistycznych

: 27 sie 2021, 18:59
autor: Różal
Tak naprawdę same tłumaczenia są zazwyczaj czymś ważnym i ja zawsze chcę mieć pewność, ze mój tłumacz ma do tego odpowiednie kompetencje. Nawet całkiem niedawno czytałem na stronie https://topmejt.co.uk/jak-ocenic-kompet ... ysieglego/ jak można je sprawdzić.

Re: Tłumaczenia tekstów specjalistycznych

: 23 paź 2021, 1:43
autor: MaiteM
Różal pisze: ↑27 sie 2021, 18:59 Tak naprawdę same tłumaczenia są zazwyczaj czymś ważnym i ja zawsze chcę mieć pewność, ze mój tłumacz ma do tego odpowiednie kompetencje. Nawet całkiem niedawno czytałem na stronie https://topmejt.co.uk/jak-ocenic-kompet ... ysieglego/ jak można je sprawdzić.
Co do biura, który bardzo dobrze łumaczy takie teksty specjalistyczne i robi w ekspresowym tempie jest np biuro focus https://www.focus-tlumaczenia.pl/