Strona 1 z 1

odzież medyczna

: 14 kwie 2021, 11:45
autor: jadwiśka
Dobra odzież medyczna powinna być funkcjonalna i wytrzymała. Przy zakupie takiej cenię sobie wygodny krój, odpowiedni materiał, który nie chłonie wilgoci, a także nie spiera się zbyt szybko w wysokiej temperaturze. Zawsze w dobrą odzież medyczną zaopatruję się w tym sklepie https://www.uniformix.pl/pol_m_Odziez-m ... A-114.html można tu znaleźć bardzo szeroki wybór asortymentu

Re: odzież medyczna

: 15 kwie 2021, 6:45
autor: wituś
Odzież medyczną bardzo trudno się pierze i trzeba bardzo uważać by nie zniszczyć jej w czasie prania. Najlepiej oddać ja do pralni wodno-chemicznej tu https://www.pralnia-warszawianka.pl/ To bardzo solidna pralnia i na pewno nic nie będzie uszkodzone, źle doprane. Ta pralnia też prasuje powierzone jej rzeczy. Nawet możecie umówić się telefonicznie i oni osobiście odbiorą pranie w wyznaczonym terminie.

Re: odzież medyczna

: 24 kwie 2021, 20:30
autor: piłka
Ważnym elementem ubioru medyka jest obuwie medyczne. Tyle godzin na nogach potrafi naprawdę zmęczyć stopy. Ja pracuję nawet po 48 h, więc jest nie raz ciężko. Obuwie medyczne kupuję zawsze tutaj https://obuwiemedyczne.eu/pl/c/Damskie- ... edyczne/13 . Wygodnie i komfortowo się czuję. Mam od nich 3 pary na zmianę.